Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek honnan tudja mindig, hogy valami bajom/baja van valakinek?

Figyelt kérdés
A barátom azonnal észreveszi, ha valami bajom van. Akár msnen beszélek vele, akár személyesen. Először tök meglepődtem, hogy nem is mondtam neki, hogy bajom van, de ő mégis észrevette. És nem csak nálam, hanem egy csomó ismerősénél is. Mikor megkérdeztem, hogy honnan tudja, azt mondta, hogy máshogy írunk olyankor meg stb. Ezt minek nevezik?
2011. jún. 9. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Jó emberismerőnek.

Ajánlom, hogy ilyen irányban kezdjen el továbbtanulni, mert tehetséges!

2011. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN!!!!! a barátod egy igazi auralátófehérsámánmágus
2011. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lord Sad and Bad ***** válasza:

Na hát ehhez aztán nagy tehetség kell.

Én is észreveszem,ha a barátaimnak valami baja van,telefonon keresztül is egyből,személyesen meg pláne.

Egyszerűen abból,hogy nem úgy beszél,köszön,viselkedik,mint ahogy tőle megszokott.

2011. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ohh milyen meglepő, hogy az aki ismer észreveszi hogy valami bajod van :D Tudod ha ismer akkor tudja hogy hogyan szoktál viselkedni bizonyos helyzetekben így egy más reakció máris elárulja. Én is így vagyok az emberekkel, és úgy nevezik hogy jó megfigyelőképesség max :D
2011. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg odafigyel az emberekre... :D Manapság ez furcsa, tudom, de van ilyen :D
2011. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!