Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek másként működik a szervezete? Én kb.10 éve álltam rá arra, hogy csak egyszer eszem egy nap, kb. dél és három között és akkor főtt ételt. Lehet ettől valami bajom?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt ettem sokszor keveset, nem éreztem tőle jól magam, sokat is híztam, pedig vigyáztam.Amikor szoptatás után visszaálltam erre az egyszeri étkezésre, leolvadtak a kilók. Pedig elég nagy adagot eszem és előfordul, hogy csülköt sütök, vagy más hasonlókat. Jó a közérzetem, sok az energiám. Csinosnak tartanak a férfiak és nagyszerűen érzem magam. Ha viszont néha előfordul, hogy reggelizem egész nap nyomott vagyok. Mi erről a véleményetek?
2011. júl. 12. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Egészségesnek nagyon nem mondanám, de ha neked jó, akkor nyugodtan.


Én pl. este is eszek ch-t (kenyér, zsömle), pedig elv nem "szabadna". Ha nem ennék, a vércukrom pillanatok alatt átköltözne a pincébe. Ez van, mindenki más, mindenkinek más használ. Fogyás is a "mindent, csak kevesebbet" - elv szerint ment.

2011. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy kollégám eszik így, 15 éve. Nagyon kövér volt, lefogyott ezzel a módszerrel (egy nap egyszer eszik, azt is csak olyan este 7 körül), és utána kocogni megy. Azt mondja el se tudja képzelni, h este 7-ig egyen (rágózik, sok folyadékot iszik és kávézik is :((. Háááát, nem tom... Lehet, hogy egyszer majd visszaüt, de ő így most elvan, és jól érzi magát a bőrében.
2011. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez rossz.nagyon.Vissza fog ütni,ha nem is most.
2011. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jó. Lehet, hogy látszólag az, de egy sor betegséget okozhat, kezdve a gyomorfekéllyel.
2011. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bix ***** válasza:
hosszú távon biztos hogy nem egészséges.
2011. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így étkezem, már közel 6 éve. Csak annyi különbséggel, hogy reggel megiszok 2 dl hideg 100% narancslét/multivitaminlét/más gyümölcslét kicsi vízzel higítva.


Olyan 13-14 óra fele eszek valami jó, tartalmas ebédet, ami vagy valami raguleves vagy tészta sok minden jóval vagy lasagne :) stb. és utána még egy kics zöldség/gyümölcs.


Ma tojásos nokedli lesz salátával. :)


Este ált. még sétálok egyet a tóparton, nagyon kellemes. :)


Lényegében lehet, h. ez kevés kcal, de törekszem arra, hogy legyen az azstalon minden nap vmi vitamin, fehérje, szénhidrát. :)


És egészségesebb vagyok, mint bármikor + 172 centihez 64 kiló, ami teljesen normális. :)


SZÓVAL NYUGIIIII! :))

2011. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!