Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri rá várnom? Vagy felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri rá várnom? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Èn most 21 éves vagyok. Van egy 7 hónapos kisfiam. A volt pärom elhagyott de ezt most nem szeretném részletezni. Interneten megismerkedtem egy 24 éves sräccal.Nagyon rendes, aranyos, kedves,humoros.Mindennap telefonäl és beszélünk msn-en.Töb mint egy hete beszélünk de még nem sikerült talälkoznunk mivel messze is lakik meg a munkäja is nagyon húzós mivel 4 müszakban dolgozik.Eddig még nem sikerült összeegyeztetni a talit.A biztos talälkozäsi idöpont az a jövöhónap. De én addig nem bírok värni meg rettenetesen tartok attól hogy esetleg közben meggondolja magät és mégsem szeretne majd velem talälkozni.Mndtam mär neki hogy hagyjuk az egészet de nem engedte. Valahol meg tartok attól hogy szämomra ez túl szép hogy igaz legyen. Félek hogy csak jätszik velem!Nem tudom mit tegyek.
2011. jún. 9. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
igazából nem olvastam el :D de várni soha semmire nem szabad. nem elég hosszú az élet hozzá...
2011. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
még az első vagyok... mostmár elolvastam :D na szerintem addig ismerkedj másokkal is de a talira is menj majd el
2011. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha tudja hogy van gyereked,és ennek ellenére sem tud elengedni akkor sztem nem kell attól tartanod hogy játszik veled.azt a talit meg össze fogjátok majd hozni!
2011. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tartsátok a kapcsolatot interneten, és majd kiderül, mit akar, ha személyesen is találkoztok.


Az más kérdés, hogy mit is akarsz tőle valójában, mert ha messze is lakik, meg havonta-kéthavonta tudtok találkozni, az szexkapcsolatnak is kevés. Bármi komolyabbhoz pedig túl bonyolult.


Ezt beszéld meg vele addig, hogy mi legyen.


Nem mondom, hogy lehetetlen, hogy megnyugtassalak: apám 120 km-ről járt anyámhoz udvarolni, minden hétvégén, és mikor beleunt az utazgatásba (fél év múlva) elvette feleségül, és összeköltöztek. :)

2011. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is azt érzem hogy kezd reménytlenné välni, ezt mondtam is neki de azt mondta hogy: ne mondjak ilyeneket hogy mi soha nem fogunk talälkozni. Sajnos nem 120km van köztünk hanem 450km. Végre egy normälis sräc. Még soha nem talälkoztam olyannal mint ö.
2011. jún. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!