Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ilyen helyzetben? Ez mar idegesito a szamomra

Figyelt kérdés
4 honapja jarok a baratommal.a szulei eddig nem beszelgettek velem.egyik nap a kutyaja az elhasznalt ovszereket szethordta az udvaron amit persze a szulei szedtek ossze....es amiota ez tortent(3,5 honapja)szivatnak engem is meg a baratomat is. van,hogy egyszerre 3 kezdenek el szibvatni(apuja,anyuuja tesoja es a baratnoje pedig rohogott rajtam,hogy mivan petike meg ilyenek...nem mindig gunyosan de nekem ez serto...eddig mindig jopofiztam melle,de mar idegesit...persze a baratom nem tudott errol semmit...ma amikor a barataim elott kezdtek el szivatni,mivel talalkoztunk az utcan,kiborult a bili...felhivtam sirva a baratomat es mondtam,hogy nem megyek el a szulei 25 eves hazassagi evfordulojukra....nem szeretnem azt,hogy szivassanak a rokonsag elott..persze a baratom megharagudott ram...felhivta a szuleit es lebaszta oket es mondta,hogy nem biztos, hogy elmegyek az evfordulora meg ilyeneket mondott nekik.....es nem tudom,hogy menjek el vagy ne...mert nem szeretnem azt,hogy nekem alljanak a szulei,hogy a fiuk nekik allt enmiattam meg ilyenek...elegem van ezekbol....segitetek legyszives,hogy mit csinaljak...vajon nagyon haragszakak emitt?...mondjuk nekem kellene haragudnom ezek iatt,de megis en szegyellem magam erte,hogy szivatnak...felek,hogy nem szeretnek...
2011. jún. 9. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és ki állt kinek....?
2011. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16/l ....a baratom lebaszta a szuleit emiatt
2011. jún. 9. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a baratom 20 eves
2011. jún. 9. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyerekek! Azért ezt nem így kellene lereagálni! Aki nem tud normális választ írni, ne írjon!

Én nem mennék el a helyedben! Elég kellemetlen ez a dolog a részedről! A barátodnak meg kellene védenie téged! És örüljenek a szülők, hogy használtok óvszert! Örülök, hogy van még esze valamelyik fiatalnak a mai világban!Fiatal vagy az igaz, de ebből még lehet életre szóló kapcsolat! Én is 16 voltam és házasság lett belőle!El fognak fogadni, ha látják, hogy jó úton vagytok és szeretitek egymást!Az óvszert meg legközelebb eltüntetni:-)!Ezt mondd az anyukának és az apukának! Védekezünk, mert nem akarunk gyereket! Rosszul tesszük? És akkor befogják a szájukat!Hidd el!

2011. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!