Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megújitani a kapcsolatot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megújitani a kapcsolatot, de hogyan?

Figyelt kérdés

Férjemmel 3 éve vagyunk házasunk.Én 26 ö 35,van egy gyermekünk.

Minden rendben van közöttünk,egyszerüen elmult a szerelem.

Szeretjük egymást,de nem érzem a forróságot,a vágyat, söt sokszor eltelik egy hét is úgy,hogy nem fekszünk le egymással, elmaradtak a reggeli-esti puszik.

Úgy érzem,mintha 30 éves házasok lennénk,megszoktuk egymást,ismerjük egymás gondolatait...DE hiányzik valami.

Arra gondoltam,hogy fel kellene kicsit dobni az állóvizet,mert elhagyni nem akarom,meg is örülnék nélküle.

Egyszerüen nem értem mi történt...Nem kívánom már,mint azelött,kiégtek a szerelem lángjai??

Mit csináljak?Mivel lehetne feldobni a házaséletünket?


2009. márc. 20. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem az a gond h mar nem szeretitek 1mast hanem h tul sokat vagytok egyutt es igy semmi ujat nem tudtok mondani, tul megszoktatok.

szerintem segithet:

1. par napos kiruccanas szoloban. pl 1 baratno meglatogatasa aki mas varosban van. ilyenkor jon ra az ember h mennyire hianyzik a masik. es ezutan mindig isteni ujra latni ot.

2. randizzatok megint. a legjobb ha vmennyre rendszeres lesz mert ugy konnyebb betartani. az alkalmi dolgokat a tapasztalat szerint sajnos mindig elhalasztja az ember, mar-mar a vegtelensegig. de ha megsozkjatok h pl. szerdan randi akkor konnyebb betartani. etterem,mozi,seta,otthoni gyertyafenyes vacsi, korcsolyazas vagy barmi amihez kedvetek van, a lenyeg h egyutt csinaljatok.

3. probaljatok visszavezetni az erzelemkimutatasokat, a puszikat.

4. neha kepjetek meg 1mast. mar 1 cetli a huton, 1 darab a kedvenc csokibol is nagyon dobhat a napon

2009. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,ezek jó ötletek,csak a szüleim messze laknak és kisfiam 2 éves múlt, így nem igen tudunk kimozdulni kettesben. Férjem rengeteget dolgozik,és a hétvégék maradnak csak üresen",de olyankor sem tudunk kettesben lenni.

Azért köszönöm a tanácsokat,próbálkozok...

2009. márc. 21. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:

minket regebb minden szombaton ebed utan otthagytak vasarnap delig a nagyinal, igy kettesbe tudtak lenni. ahogy latom ez sajnos nem megoldhato. esetleg ha picit nagyobb lesz, 1 barattal megbeszelhetitek h 1ik heten o vigyaz ra, masikon ti az o gyerekere.

esetleg az is feldobhatja h ugymond hozzaeresi tilalmat vezettek be, vagyis 1 megszabott ideig nem szabad 1mashoz erjetek. a tiltas tuti feldob titeket, mire lejar valoszinuleg 1masnak estek :)

2009. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!