Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy kapcsolatot megújítani?

Figyelt kérdés
8 hónapja van barátom és 16 éves lány vagyok.Néha úgy érzem,már nem olyan a kapcsolatunk mint a legelején..hogyan tudnám egy kicsit feldobni?
2009. febr. 7. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nemszabad túl sokat találkozni és sok közös programot kell szervezni.Próbáljatok ki új dolgokat,esetleg vágjatok bele valami újba közösen(pl.tenisz óra...).
2009. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erotikával... :) Egy kis tánc, vagy komolyabb dolgok csodát tehetnek. Attól függ, hogy mit tennél meg érte.
2009. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anal Intruder 2000 baze... :P
2009. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én több mint 1 éve járok a fiúmmal (16 vagyok én is), ráadásul osztálytársam (!!) és nekem is volt párszor olyan érzésem h vmi más, de aztán mindig elmúlt, és egyre jól érzem magam vele :) nálunk bejött az, h elmentünk sétálni esténként, illetve séta a parkban (amit ritkán teszünk sajnos, de hébe-hóba ez "újít").

Nem tudom, h a petting/szexnél h álltok, de talán ott is bevethettek vmi újat.. :) persze csak olyat, amit te is szeretnél... :)

2009. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

talán nekem is csak azért vannak ilyen érzéseim,mert egy suliba járunk:)

Köszönöm a válaszokat:)

Remélem még sokáig együtt lesztek a barátoddal:]

2009. febr. 8. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!