Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes a kapcsolatodér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes a kapcsolatodért harcolni? Ki meddig tenné?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 11:52
1 2
 1/20 Kingaa1 ***** válasza:
100%
eletem vegeig
2011. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jajj bazz, hagyj már. Ez annyi mindentől függ, hogy elképesztő, ahhoz meg nincs kedvem, hogy kisregényt írjak neked. Mi lenne, ha felvázolnál egy konkrét helyzetet?
2011. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Smartguy86 ***** válasza:
Egy kapcsolatban folyamatosan kell harcolni - bár ez rossz szó: inkább folyamatosan tenni kell azért, hogy jó legyen. Ha hagytad elsikkadni, akkor már kár bármit is tenni...
2011. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha azért kell harcolni érte, mert baj van vele,nem érzi magát jól vki, nem akar ott lenni, akkor semeddig, de ha csak a szokásos "harc" akkor sokáig, hisz mindig tenni kell vmit azért hogy működjön egy kapcsolat.
2011. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mit értesz a szokásos harc alatt? nálunk most azt a a baj,h ne tudok rá fel nézni. Megbeszéltem vele a dolgot,de nem tudom,h ez még olyan amiért érdemes-e. Pedig szeretem csak ez miatt megrendült ez bennem.
2011. jún. 10. 12:04
 6/20 anonim ***** válasza:
Szokásos harc alatt én a kompromisszumokat értem, ami minden kapcsolatba kell, nekem pl nagy gondot okoz ez, nehezen engedek, nálunk ez a harc, de mindketten igyekszünk.
2011. jún. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Elsősorban attól függ, hogy jelenleg mi az akadálya, miért nem lehettek együtt. Ha mindketten szeretnétek, szeretitek egymást, csak egyéb akadály van, akkor nagyon sokáig érdemes harcolni, nagyon kitartó tud lenni az ember. Hiszen látod, hogy van miért. De ha az egyik nem is akarja, akkor hamar elmarad a dolog.
2011. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem tudsz rá felnézni? Nincs semmi ami tetszik benne, amiért isteníted? Nem dolgozik? Mihaszna? Vagy hogy érted? Előző páromra én sem néztem fel, nem tiszteltem, mert egy senkiházi volt, de erre sajnos túl későn jöttem rá.
2011. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Smartguy86 ***** válasza:
A másik meg az, hogy ő feltud nézni rád? Miért hiszed, hogy jobb vagy nála? Ha tényleg nem dolgozik, csak lusta, és nem tesz semmit, akkor megértem, de miben nyilvánul meg ez?
2011. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Istenem! Minden nő ezen nyavalyog! "Nem tudok rá felnézni". Nem ölte meg a háromfejű sárkányt, nem irtott ki 43504 ellenséget, hogy végül megszerezhesse a királynő kezét? Mindegy! Várd a hős Ken herceget lóval, mindennel.
2011. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!