Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újabb "kapcsolatért harcolni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabb "kapcsolatért harcolni" kérdés, de kicsit másképp. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, még régen. Az akkori barátom nem szeretett, meg is mondta, én meg "elhagytam". Nagyon rövid kapcsolat volt és úgy láttam jónak, ha nem teszek semmit egy olyan emberért, akinek ennyit érek.

De sokszor gondoltam arra, hogy túl korán feladtam. Ha az új kapcsolatomban merül fel ilyesmi, szerintetek érdemes küzdeni? Érdemes egy olyan emberrel maradni, aki nem törődik veled, nem szerelmes, viszont te szereted és szeretnéd, ha változna?

Nem akarok még egyszer ilyen hibát elkövetni. Már ha ez hiba volt. Mert én nem tartottam annak...


2011. jún. 10. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem hiba. Ilyenkor az a helyes, amit te is tettél. Nem szabad folytatni, mert a vége ugyan az, tehát szakítás, viszont elmérgesedhet a viszony és az senkinek nem jó.
2011. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 6 évet voltam együtt vkivel, és kb a 3. évben már minden más lett, nem törődött velem. 3 évig reménykedtem, harcoltam, mindenet megtettem, én lettem végül a "kutyája" aki mindent megtesz, majd megelégeltem. Sokáig tartott, és nagyban a földbe tiport a 3 év alatt, gyenge voltam és a mai napig bánom, hogy eddig húztam.
2011. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NEM! Én sajnos ezt nem tudtam, és harcoltam fél éven át, mindent megtettem, ő volt az első. Olyan szinten nullára redukálódott az önbizalmam, hogy még hónapokkal utána sem tudok rendbejönni, még most is nehéz elhinnem, hogy a mostani barátomnak nem kell bizonyítanom, ő is ugyanúgy szeret, mint én őt. Úgyhogy nagyon jól döntöttél, nem is gondolnád, hogy milyen messzemenő lelki sebeket tud egy ilyen rossz kapcsolat okozni.
2011. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!