Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha érzel még valamit az exed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érzel még valamit az exed iránt akkor mennyi esélye van egy olyan lánynak akivel 1hónapja megismerkedtél azóta beszéltek de nem találkoztatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig ne kezd új kapcsolatot amíg a régit nem zártad le
2011. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Smartguy86 ***** válasza:
Első mindent elmondott!
2011. jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az elsővel. Amíg nem zártad le magadban a múltat addig ne kezd újat. Én is ebben a cipőben járok sajnos,vágyom egy kapcsolatra de még nem zártam le magamban a múltat és így akár mennyire is akarom nem megy.
2011. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit jelent az, hogy "érzel még valamit". Teljesen közömbös, csak nagyon sokára lesz.
2011. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!