Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párodnak azt mondod (most is mondhatod) hogy "Szeretlek" mit reagál rá?

Figyelt kérdés
Leírod?
2011. jún. 10. 15:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
biztosan szeret,ezért van veled,de nem minden pasi mondja ki,a te párod ebbe a típusba tartozik,inkább kimutatja mint kimondja...ezzel sincs gond
2011. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

De kimutatja, érzed rajta? Sokat akar veled lenni? Rendesen érdeklődik irántad? Csak érzed rajta...tényleg van olyan, aki nem sokszor mondja..

19/l

2011. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nincs azzal gond, ha nem mondja (habár rosszul tud esni, mert olyan jó hallani is az ilyesmit) de mellette kimutatja a szerelmét feléd..
2011. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
"Na már megint mennyi pénz kell?"
2011. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Megcsókol,és utána a fülembe súgja,hogy "én is szeretlek". Mondjuk mi elég ritkán mondjuk 1másnak,ellenkező esetben nagyon elcsépelt szóvá tud válni...
2011. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

ezt a kérdező megvigasztalására: nálunk ő a szeretlek-ribanc, én a szeretlek-prűd, nem mondom minden alkalommal, hogy én is, a szót is csak a pillanat hevében ejtem ki a számon, mégis biztosíthatatlak róla hogy szívemből szeretem :)

dumáltak már nekem eleget ahhoz, hogy ne a szavakra helyezzem a hangsúlyt.

22L

2011. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
"nem mondod hogy mar megint meghuztad az autot?!"
2011. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ha én azt mondom, hogy szeretlek, akkor ő is azt mondja, hogy szeretlek, és fordítva is így van, nem énisezünk. Nagyon az elején még hozzáraktuk, de nekünk jobban tetszik én is nélkül.

De mi ilyet nem mondunk napjában százszor, csak mikor kettesben vagyunk, összebújva, esetleg szeretgetjük egymást vagy beszélgetünk, és úgy ránkjön. De mindig mély érzelmi tartalom és jelentés van mögötte, szóval komolyan van mindig gondolva, nem csak megszokásból mondjuk.

2011. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Semmi

Forever Alone :(

2011. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
"Én is szeretlek!" és ált.-ban csók jön. :)
2011. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!