Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés
Van egy lány, lassan 1 hete járunk. Mindennap látom (1 iskola) ezért eléggé megszerettem. Egész nap együtt vagyunk és egyre erősebb lesz. Majd most írt egy levelet aminek a végén az állt, hogy "beszélnünk kell majd valamiről :s " Megkérdeztem, miről szeretne. Azt mondta majd személyesen holnap. Most minden pereg előttem. Az, hogy megcsalt és ilyen dolgok. Bízok benne de egy 2 éves kapcsolat van mögötte, ezzel kapcsolatban írt ki különféle idézeteket. Azt mondta velem könnyebben megy neki, tegnap nagyon jól megvoltunk. Elsőnek mondtuk, hogy szeretjük egymást. Megláttam most, hogy egyik barátnője (osztálytársa) írt az üzenőfaljára, hogy hiányozni fog neki. Barátnőm pedig, hogy soha nem lesz ilyen jó osztálya. Aztán kiírta, hogy Balinka vigyázz megyünk. 3hét JézusMária. Szóval nagy valószínűséggel utazni fog. Nem tudom miről akar beszélni. Rosszul érzem magam, nem bírom ki a holnapot, csak akkor tudunk találkozni. Félek, hogy megcsalt. Mit tennétek a helyemben?
2011. jún. 10. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni! Lehet, hogy személyesen szeretné elmondani: egész nyárra elutazik. Lehet, hogy fél attól, ha elmegy, te már mást fogsz szeretni, mire visszajön. Ne gondolj rögtön a megcsalásra, hisz mondta, hogy szeret, a nők ezzel nem tréfálnak :)) szóval fel a fejjel! ;)

16/L

2011. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hét nem olyan hosszú idő..hát igen, még csak egy hete jártok, de ne parázz már, csak visszajön, ha meg addig elhidegültök, puff neki, így kellett lennie
2011. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne találgass. Majd megtudod. Így csak elrontod a napodat. Foglald el mással magadat.
2011. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most mondták, hogy elmegy táborba 3 hétre és dolgozni nyáron, szóval nem tudja hogy fogunk találkozni. Eddig egy suliba jártunk, most 100 km lesz köztünk mert az ő városába fog járni suliba. Szóval ez így lehozott. Még mindig jobb mint, ha megcsalt volna, mert így legalább kocsival eltudok menni hozzá. Egyébként én 17 leszek ő 16. Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok!
2011. jún. 10. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben rosszul érezném magam.
2011. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!