Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezzel mit tegyek? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magam dühös vagyok de nem tudom mit tegyek, , , ,

Figyelt kérdés

Barátnőmmel csak kettő napot tölthetek mi úgy beszéltük meg hogy pénteken ő jön hozzám szombaton pedig én megyek hozzá meg volt nagyon jó volt de erre vasárnap le mehet a barátnője én meg nem Kurv@ra rosszul esik...Most ilyenkor mit tegyek és előtte kérdeztük az anyukáját hogy ha megcsinálja a sok házit szombaton akkor jöhetek e vasárnap azt felelte: nem két napot beszéltünk meg.,..

És igen féltékeny vagyok a barátnőjére mert csak két napot lehetek a szeremmel én nem mehetek ő igen:'( nah ilyenkor mit tegyek???


2011. okt. 16. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:D:D
2011. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
OMG...
2011. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezen jót nevettem :DD
2011. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne kicsit a barátnőjével is? Örülj, hogy két napot együtt töltöttetek.
2011. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen pasim. Végül szakítottam vele, mert az idegeimre ment a viselkedésével.

Nem a kutyád, nem tarthatod pórázon. Ezzel csak azt éred el, hogy visítva fog menekülni tőled, ha ilyenek miatt kezdesz hisztizni neki.

Nem kell teljesen rátelepedni a másikra. Csinálj olyan programokat, amiket a lány előtt is csináltál, és amikor nincs veled, addig sem agyalsz azon, hogy jajj úristen mit csinálhat.

2011. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:S...jah tudom mit csinál a volt palijával beszéleget fb-on hogy szeretlek hiányzol tali kéne már....és akk alaptalanul vagyok dephis???
2011. okt. 16. 14:46
 7/11 A kérdező kommentje:
de amikor velem van azt mondja szeret velem akar lenni meg hogy ő nem akar mást csak majd idővel egy babát adni nekem meg örökké velem lenni...Nos??
2011. okt. 16. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"ő nem akar mást csak majd idővel egy babát adni nekem meg örökké velem lenni":D:D


Ugye óvodások vagytok?

2011. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most így elég nehéz bármilyen "tanácsot" adnunk, ha nem tudjuk hány éves vagy.
2011. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!