Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek ugy is ha nem tetszik a külseje?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom azt itt gyakorikérdéseken hogy lányok vannak együtt a barátjukkal ugy hogy a külseje nem igazán tetszik nekik de szeretik őt, mert kedves, odaadó stb.

Én nem tudom elképzelni hogy ez hogy lehet.ugy vettem észre hogy a mai korombeli lányokat egyáltalán nem érdekli egy fiu személyisége.egy a lényeg hogy jól nézzen ki.ha a pasi csak elmegy nekik akkor már felejtős a dolog.ezt saját tapasztalatomból mondom.én nem vagyok ronda.teljesen normális jófej vagyok.eddig egy barátnőm volt.ő imádott engem mert én megadtam neki bármit amit akart és télleg önzetlenül szerettem.aztán sajnos vége lett.most is van egy lány aki tetszik nekem.régebb óta ismerjük egymást.tudom hogy én nem vagyok pont az esete hanem ugy elmegyek nála.hiába vagyok vele rendes,kiteszem magam érte, igazából észre sem vesz.csak azt aki tökéletesen néz ki számára.mindegy hogy egy irtózatos nagy s*ggfej a gyerek vagy akármi,de tökéletes.

lehet hogy ez a korosztály hibája.valszeg 25-30 éves lányok már értékelik a belsőt is.

18/F


2011. jún. 10. 15:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

hát ja, a 16 évesek már csak ilyenek... de azért akad kivétel

én mindenesetre inkább választanék egy intelligens, kedves, értelmes srácot, aki viszonylag néz csak ki jól, mint egy hót buta, parasztot, kinyalt hajjal és a legújabb divatba öltözve

20/L

2011. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen ebben a korosztályban biztosan az a fő szempont, hogy jól nézzen ki. 25-30as korosztályból csak pár nőt ismerek, náluk sincs ez másképp. Viszont mivel keveset ismerek ez alapján nemtudom megmondani, hogy abban a korosztályban, hogy is van.
2011. jún. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos úgy van, ahogy mondod. Minden lánynak csak a külső számít. Aki esetleg mégis olyan sráccal jön össze, aki külsőre nem tetszik neki (ilyen is kb. 1000-ből 1 van), az nem fog tudni beleszeretni.
2011. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval...sablon szöveg, de sok példa igazolja, hogy a külső nem minden. Hiába van valakinek modell arca, ha olyan fejet vág, mint aki citromba harapott. De ha egy átlagos/valakinek helyes srác vidám, tele van tervekkel, viccelődik, egyszerűen van kisugárzása, akkor jó a közelében lenni...és egyből elkezdek vonzódni hozzá. A lényeg, hogy mit sugároz ki magából.

19/l

2011. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*bocsi, az elsővel értek egyet:)
2011. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

de ez olyan elkeseritő.itt vagyok én.szeretnék egy normálist csajt,boldog kapcsolatot.

az a lány akit mondtam ő is állandóan mondja hogy ugyh iányzik neki valaki, az igaz szerelem,valaki aki annyira szereti és megad neki mindent.ott vagyok én aki szeretné őt de mivel csak elmegyek ezért már nem is létezem-.-"

2011. jún. 10. 16:01
 7/21 A kérdező kommentje:
szóval a kisugárzáson van a lényeg? magyarán ha megvan a kisugárzásom akkor át tudom hidalni azt a szakadékot hogy nem pont én vagyok az esete kinézetre?
2011. jún. 10. 16:03
 8/21 anonim ***** válasza:
Blabla, megint ezek a sablon szövegek. Mindig mondják a csajok, hogy "pfúú, a bunkó milyen gyökér stb." de tudat alatt akkor is hozzájuk vonzódnak. Állandóan azt óbégatjátok, hogy buta pasival nem jöttök össze... hát kéremszépen, az, hogy ki az okos nagyon de nagyon relatív, ezért ezt nem is érdemes firtatni. Láttam már olyan lányokat, akik nagyon primitív pasikkal vannak, és azt hiszik, milyen okos a csávójuk(saját magukhoz képest mondjuk lehet...)
2011. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

tudja, hogy neked tetszik??? hajts rá, légy magabiztos és kitartó, és add a formád: intelligencia, humor, jókedv és jó beszélgetőtárs

aztán azt mondtad, nem vagy csúnya, próbál meg kicsit a kedvében járni a külsőddel is (az sokkal künnyebb, mintha a belsődön kéne változtatni)

2011. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Ne hidd el ezt a kisugárzás dumát! Olyan h kisugárzás, nem létezik, csak a csajok hajtogatják, mert jobban hangzik, mint h a külső számít.
2011. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!