Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek a félénk fiúkat akik nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Erre kíváncsi vagyok, mert én is ilyen fiú vagyok.
2011. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az hátrány hogy nem mer kezdeményezni, de alapjában a félénkség nem gáz. most gondolj bele: ha nem mer odajönni hozzánk akkor nem lesz csaja, akkor meg hiába szeretjük vagy nem szeretjük őket.
2011. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Kifejezetten lesz@rják őket!
2011. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de szerintem nem szeretik:D 18F
2011. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

hát nem

elvileg a fiuknak kell kezdeményezni mert kül akk nem lesz belőle semmi mert al lányok általába vannak sztem olyaaan olynok tudod hogy csak azért se kezdeményeznek mert várnak egy fiura

kül meg nem rokkansz bele ha kezdeményezel egy lánynál próbáld csak ki nem fog sztem senki megverni érte

és én tuti örülnék bneki ha nálam vki kezdeményezne és ezzel sztem mindenki igy van

16/l

2011. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, amúgy kő kóla?
2011. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Én valahogy uralkodni akarnék egy ilyen pasin. Ez váltja ki belőlem a félénksége. Semmi hosszútávú kapcsolat nem sülne ki ebből. Nem is vennék komolyan egy ilyen pasit.

21/L

2011. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A félénk fiúk a legaranyosabbak, és legmegbecsülendőbbek. :) De "sajnos" már évszázadok óta a férfiak teszik meg az első lépést. Itt nem arra kell gondolni, hogy odamész és lekapod, hanem beszélgetsz vele, elhívod ide-oda, és a többi majd kialakul. :)

16/L :)

2011. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is "félénk" vagyok de ettől még merek kezdeményezni.
2011. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
..yay hát én sosem mernék megszólitani egy lányt..szörnyethalnék egyböl..xd
2011. szept. 19. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!