Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megyek este egy szabadtéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megyek este egy szabadtéri koncertre. Ott hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Milyen szöveggel?

18/F


2011. jún. 10. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
-Hali!Nincs kedved kijönni velem szívni egy kis friss levegőt?
2011. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SZABADtéri koncert....
2011. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj a lényeg szerintem, hogy vedd fel vele a szemkontaktust és ha ez megvan, akkor azért mosolyoghatsz is. Ha ez gesztusod (is) viszonzásra talál akkor pasiként nem árt odamenni, de, hogy mit mondj azt ne kérdezd, mert én se tudom :D

22/F

2011. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szöveg mindegy, lényeg h külsőre bejöjj a csajnak.
2011. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:24


DIREKT írtam.Az első.:D

2011. jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kell különösebb szöveg, főleg mivel koncertre mész, feltehetőleg az ott tartózkodók sem csevegni mennek. az ilyen eseményeken mindenki nagyon közvetlen, táncolhatsz a körülötted levőkkel, énekelhetitek együtt a szöveget, és máris elkezdődik valami ismerkedésjellegű.
2011. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Burny bácsi ***** válasza:
Basszál be és csak összehordasz valami használhatót...
2011. jún. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Úgyvan! Basszál be! És légy aranyos részeg! Ne olyan béna gyík amilyen vagy! Mert az vagy,hiszen hülyeségeket kérdezel!
2011. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!