Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá, hogy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy komoly kapcsolatot akarjon velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már évek óta összeakart velem jönni, akkor komoly kapcsolatot akart, de én másba voltam szerelmes. Nem rég ismét kezdeményezett és már én is benne lennék, de ő azt mondta, hogy nem akar komolyat. Én meg csak szexet nem akarok.
2011. jún. 10. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szemrehányásképp szánom a kérdést, csak érdekel, hogy jelen esetben a: ha ló nincs, jó a szamár is elv érvényesül? Vagy feltárúltak eddig ismeretlen tulajdonságai a srácnak?

Úgy vedd rá, hogy leülsz vele komolyan és tényleg őszintén megbeszélni, hogy mit akarsz tőle, sztem ezt nem kell túlspirázni. sok sikert!

2011. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a " ha nincs ló, jó a szamár is" elv érvényesül. Eddig is tetszett és eddig is nagyon jóban voltunk, de másba voltam szerelmes. Mivel elég jóban vagyunk/ voltunk nem akartam átverni, nem akartam úgy vele lenni, hogy közben mást szeretek.
2011. jún. 10. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:

szabad tudni hány éves vagy?


Egyébként ha nem szedtél össze gyereket a volt szerelmedtől, és szereted a fiút, és ő is szeret, és újra találkozgatna veled, "együtt aludna veled" , soxor lennétek egymásnál, és tényleg nem hagynád ott, ha azt mondaná a votl szerelmed , hogy


"szivem szeretlek megszakad érted a szívem jöjjünk össze megint"


és ő sem hagyna ott akkor KEZDJ BELE!

2011. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon is korrekt!!:-)

Sajnálom, hogy nem érkezett több válaszod, én továbbra is azt tudnám tanácsolni, hogy ülj le vele szépen és beszéljétek át az eddigi történéseket, mondd el neki, hogy mit érzel(?) iránta és remélhetőleg fontolóra veszi a Neked jobban tetsző "komoly" verziót, már ami az esetleges párkapcsolatot illeti. Erre nem hiszem, hogy lenne más praktika. Sok sikert!

üdv.: 22/F

2011. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

22 éves vagyok. Nincs gyerekem és nem mennék vissza a volt barátomhoz, mert már nem szeretem, ő meg talán sosem szeretett, szóval ő már a múltam része.

2011. jún. 10. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:

2., vok.


Helyes!


Akkor tényleg szépen üljetek le a díványra hagyd h átöleljen és beszélgessetek el arrol, hogy ki mit gondol a másikról , és hogy mi lenne ha ti nem csak haverok vagy szextársak lennétek, hanem mostantól egy tüneményes kis párocska....


26/f

2011. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!