Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért van, mert elsök voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van, mert elsök voltunk egymásnak, vagy mert egymás mellett lett volna a helyünk?

Figyelt kérdés

Elsök voltunk egymásnak. 4 évig voltunk együtt. Aztán mindenki élt kicsit, de neki nem is nagyon volt rendes kapcsolata. Gyakran megkeresett, drága ajándékokat adott, elvitt ide-oda. Néha célozgatott, de annyira kétértelmü volt és annyira megbántott anno, ahogy kidobott, hogy nem reagáltam. Aztán még az elmúlt évben is. Nagyon vágyott egy stabil kapcsolatra és most derült égböl villámcsapásként megkérte egy lány kezét. 2 hónap múlva házasodik. Láttam róluk közös képet, a szobájában még mindig kinn van egy kabala,amit tölem kapott sok éve. Néha azt kívánom bár lefújná az esküvöt. Bolond vagyok?

(27nö)


2011. jún. 10. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2011. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elúszott...:S
2011. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem vagy bolond,első szerelemre mindig emlékszel,4évet voltatok együtt,szerintem normális hogy azt kívánod hogy fújja le az esküvőt,de sajnos nem tudsz mit tenni ellene,hisz anno te nem akartál tőle semmit,most ő boldog lesz te pedig próbálj meg túllépni rajt mégha nehéz is...
2011. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolok az 1. szerelmemre, 3.os voltam, 8.-os koromoig szerettem, bár nem jöttem vele össze, sokat jár rajta az eszem. Sőt utólag kiderült h alsóban én is bejöttem neki. De most nagyon egoista, meg csak játszik a pasikkal, szóval semmiképp nem jönnék vele össze. Az hiányzik, amilyen régen volt, nem a mostani énje :)
2011. jún. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!