Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább fiúkhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább fiúkhoz szól a kérdésem. Egy pasi minek örülne? Apróságra gondolok, valami jelképes dologra, amivel kedveskedhetnék. ő is minden randira hozott nekem valami apróságot, pl virág, plüss.

Figyelt kérdés
szeretném viszonozni de nem tudom mi az aminek egy 24 éves pasi örülne.minél több ötletet várok.köszönöm szépen.
2011. jún. 23. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én csokinak
2011. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

S Ö R


24/F

2011. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hehe.....szeret sörözni.annak biztos örülne,de azért inkább sörrel mint ajándék nem állítanék oda a randira.:)a csoki nem rossz,de valami maradandó ajándékra gondolok.
2011. jún. 23. 18:44
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
8 napon túl gyógyuló sérülés, az maradandó
2011. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vicceltem csak, nem tudom, mit szeret a barátod mivel foglalkozik?
2011. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
cd? film? együtt meg is hallgathatjátok/nézhetitek.:)
2011. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
imádja a motrokat,és az autókat.esetleg ezekkel kapcsolatba valami....légyszi ne azt írjátok h vegyek neki egy autót vagy egy motrot!
2011. jún. 23. 18:50
 8/18 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami kis kabalát az autójába, nem tudom.. Én imádtam amikor a barátnőm valami mütyürt vett azzal kapcsolatban amit szeretek :D
2011. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 szamóca.. ***** válasza:

vegyél neki autós vagy motoros, sörnyitóval felszerelt öngyújtót.:D

ha dohányzk persze...

2011. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
jelenleg nincs kocsija mert nemrég eladta.jaj de nehéz egy pasinak bármit is venni.főleg h még friss a kapcsolat,és nem nagyon tudom h miket szeret.
2011. jún. 23. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!