Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan nagy elvárás, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy elvárás, h vki eredeti legyen?

Figyelt kérdés

Ha randira hívnak, szinte minden pasi csak "be akar ülni v.hová" egy italra, és semmi más elképzelése sincs.

ha meg én merek javasolni v.mit, h inkább sétáljunk egyet a közeli arborétumban, és esetleg piknikezzünk, már rögtön hallom is vissza, h én vok a "fura csaj" akinek semmi se jó, és hirtelen eltűnik a pasi, mint a kámfor.

pedig csak javasoltam 1 - véleményem szerint szebb, és romantikusabb - randihelyszínt, mint pl. 1 füstös kocsma.

túl nagyok az igényeim, v. mi? azt látom, sok srác csak gyorsan túl akar lenni az 1. 1-2 randin, h aztán az ágyába vihessen, lehetőleg minél kevesebbet beszélgessünk a hangos zenétől - és aztán vlsz ejtene.

a normális pasik merre bújkálnak?

20/L


2011. jún. 11. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sétálnak a közeli arborétumban.
2011. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eddig furcsa fickókat fogtál ki. Nem rossz ötlet, fel is kel karolni, ha színesíteni tudod randik helyeit. De van olyan eset, amikor a randevú arról szól, hogy csak ti ketten vagytok, a környezet ki van zárva, csak egymással akartok foglalkozni. Ilyenkor jobb a szürke "háttér".
2011. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 1x találkoztam egy lánnyal netről, és úgy volt, h beült autóba majd elmentünk erdőszélre, meg hegyre fel meg ilyenek, és utána mentünk csak kajálni.


De aztán ez volt az első és utolsó h netről ismerkedtem valakivel.

2011. jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szívesen elmegyek veled az arborétumba ha megmondod hogy mi az :)


21/F

2011. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen. ezért nem szeretik a kínai faszikat. sosem tudják melyik igazi...
2011. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az arborétum 1 szép park/kert tele mo.-n nem honos fákkal, bokrokkal :D
2011. jún. 11. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egy erdő előtt lakok van itt egy csomó fa,bokor,virág,lepke.,madarak meg minden amit akarsz ha gondolod elviszlek sétálni :)


21/F

2011. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lord Sad and Bad ***** válasza:

Nem,nem túl nagy elvárás,csak eddig városban szocializálódott, lényegre törő,nem romantikus pasikat fogtál ki.

Nem tudom,hogy az arborétum kiragadott példa,vagy egy általad favorizált randihely,de kétségtelenül vannak hátrányai egy beülős hellyel szemben. (nem annyira oldott a hangulata,esetleg messze lehet a várostól,ergo akkor is haza kell vigyen a pasi,ha nem ment jól a randi és vmint szolgálnak fel alkoholt)

Ha ezt első randihelynek javasoltad, nem csoda,hogy nem aratott nagy sikert. Első alkalommal nekem sem tetszene de ha a későbbiekben jól alakulnak a dolgok,akkor minden további nélkül. A jó ötleteket fel kell karolni,ahogy a 2. is mondta..


"a normális pasik merre bújkálnak?" --> A pálmaházban.

2011. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pl szívesebben mennék arborétumba, vagy akárhova kávézó helyett. Már első randira is. Sokkal kellemesebb sztem kettesben dumálni, mint a rohangáló pincérek meg üvöltöző szomszéd asztalok forgatagában megpróbálni egymásra hangolódni. A csend is csak egy kocsmában lesz igazán kínos. Egy tóparton még a kussolás se idegesítene engem annyira... És alkoholt meg lehet vinni pl egy üveg bort.

Amúgy érdekes én úgy vettem észre pont a lányok kedvelik az ilyen semleges helyszíneket. Ott nagyobb a biztonságérzetük, meg gyorsabban leléphetnek, ha a csávó gyökér, gondolom.

2011. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!