Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? (nem hosszú)

Figyelt kérdés

folyton azt mondogatja hogy szeret de van barátnője, akit nemsokára elfog jegyezni de ahhoz képest folyton mondja nekem h drágám, meg hogy feleségül venne (Ezt kb 2hónapja mondogatja) nem értem, akkor most tetszem neki? és miért mondogat ilyeneket miközben van valakije akit el fog venni? aztán elköltöztek Lengyelországba és el sem köszönt csak az utcánkban odajött és mondta h most elmegy de legyek jó és még egy puszit sem adott... nem értem a férfiakat :( a pasi 30 a leendő felesége pedig 32 , azóta visszaköltöztek és ugyanúgy csinálja amit eddig ://

20/L


2011. jún. 12. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy szeretőnek akar téged?

Két esélyes a dolog, lehet, hogy tényleg szeret téged (de akkor nem értem miért a másik nőt veszi el) de az sem kizárható ok, hogy csak az ágyba akar vinni.

18/F

2011. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak játszik veled, cukkol. Mond meg neki, hogy ez téged zavar, hagyja abba.
2011. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Csak megerősítés kell neki, hogy még kellene más nőnek is, nem csak a nejének. Akármilyen nehéz, kerüld el!
2011. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!