Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam nagyon sokszor bámul, gyakran látom, hogy pl. tanóra előtt ott áll mellettem, s néz, ha beszélünk mindig mosolyog. Barátnőm szerint bejövök neki, én viszont nem tartom elképzelhetőnek, hogy egy ennyire jó pasi kinézett... Szerintetek?
2011. okt. 4. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Honnan az oltáron táncoló isten kóchengeres f@szából tudjam hogy tetszel-e neki?

Kérdezd meg.. egyébként igen, valószínű.


F/16

2011. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző tetszett a válaszod f@sza voltál amúgymeg ennyiből senki nem jönne rá h tetszel e neki...
2011. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok kösz.
2011. okt. 4. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek honnan a medve p.öcséből tudjuk?

De amugy lehet csak barátkozni akar vagy egyszerűen KEDVES!Erre nem gondoltál?A barátnők sok mindent mondanak lehet hogy ez csak egy rosz pletyka volt. -.-

2011. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword ***** válasza:
Nézd!!! Ha nem fosott a köldöködbe, akkor nem is tetszel neki...
2011. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oks, köszi eleget hallottam :)
2011. okt. 4. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
első thx ma is röhögtem egy jót:D
2011. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!