Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom de hogy szoktassam rá vagy hogy magyarázzam el neki hogy fürödjön rendszeresen?

Figyelt kérdés

a barátom alig fürdik!1 héten ugy 2x

inkább nézi otthon a tv-t vagy csavarog állandoan.

fürödni meg borotválkozni nálla mellékes dolog,és mikor azt akarja hogy orálisa kielégitsem pld...meg szokta mosni a nemi szervét de akkoris van szag...

mit csináljak?


2009. márc. 21. 12:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
Nagyon egyszerű a dolog. Csábítsd el valahogy a kinti csaphoz aztán rögtönözz és veresd le slaggal.
2009. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Forduljatok orvoshoz...a párod igénytelen...vidd ki az udvarra és csapasd le..:)
2009. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Így: "Nézd, drágám. Szeretlek, de büdös vagy. Fürödj minden nap." :)
2009. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Biztos nehéz beszélgetés lesz, de mondd meg neki kerek- perec, hogy szeretnéd, ha igényesebb lenne, és több időt fordítana a higiéniára. Kérdezd meg tőle, hogy fontos vagy-e neki, és ha azt válaszolja, hogy igen, akkor mondd meg neki, hogy így tudna a kedvedre tenni.


Nem éri meg csak célozgatni a dologra, meg közösen fürdeni, mert abból úgysem ért. És különben is, te nem az anyja vagy, hogy megtanítsd fürdeni. Nem?

Légy egyenes, és ha netán megsértődik azon amit mondasz, akkor úgy kell neki. :)

2009. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csábítsd be a zuhany alá :P Arra biztos nem mondja, hogy nem, hiába szereti a koszt :D
2009. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pfú! Szerintem szakíts vele! Ha ilyen igénytelen tisztálkodás szempontjából akkor másban is!És ezt te is leírtad!Nem fog neked soha semmiben sem segíteni, (ha ilyen lusta), meg fogja keseríteni az életed!Jobb minél előbb megszabadulni tőle!

Lehet, h. a fürdésre rá tudod szoktani, de az egész lényét már nem tudod megváltoztatni!

2009. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele mindenképpen! Én megmondanám h nem szexelek vele, ha nem fürdik rendszeresen, mert nem akarok vmi jó kis fertőzést elkapni meg semmit...
2009. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mond azt neki hogy mit szólna hozzá ha minden nap együtt fürdenétek.
2009. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez elég gáz!!! Az én párom pont az ellenkezője hál istennek!! Néha idegesitő mert elhasználja mondjuk az arcradíromat, meg minden kence ficémet!!

Nem tudom mit szólna ha ez fordítva lenne, és mondjuk te csak mondjuk 3naponta fürödnél!? Kiábránditó!!!!

Sajnos vannak ilynenek, de ezt nem hagyhatod rá!

Fürödjetek együtt az tényleg jónak hangzik!!

2009. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan barátom, aki 2 napig nem fürdött, mert mindig a gép előtt ült. Hosszú haja volt és nem fésülködött azzal a kifogással, hogy nincs ki megfésülje. Reggelente nem mosakodott, úgy ment el otthonról. A feje amúgy is pattanásos volt, azokat meg mindig elkaparta. A leggusztustalanabb: kaparta a fejét vagy a pattanásokat aztán kirágta a körme alól a cuccot... vleeee. A tökét sem mosta meg úgy, ahogyan kell. Ha a seggét vagy a lábát megvakarta, állandóan megszagolta a kezét. Igazi undormány. De még le is tagadta az ocsmányságait. Élmény volt vele aludni nyáron, mikor teljesen betakarózott, és izzadt, bűzlött még az ágy is tőle. Örülök, hogy megszabadultam ettől az igénytelentől. A családja viszont nem volt ilyen, mindenki ápolt volt. Szerintem dobd ki a pasit, mert úgysem fog megváltozni.
2009. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!