Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret de én már nem úgy mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de én már nem úgy mint az elején, hogy szakítsak vele vagy egyáltalán szakítsak?

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve vagyunk együtt már csak ragaszkodok hozzá,de néha mikor hozzám bújik azon gondolkodom hogy nem tudnám elhagyni mert nagyon szeret engem meg és neki rossz lenne!Meg én is olyankor gondolkodok hogy lehet hogy szeretem de lehet hogy csak ragaszkodás?Ő volt nekem az első akivel szexeltem és már több mint 4 éve vagyunk együtt!Nem tudom mit csináljak!Szeretnék mással is lenni de szeretnék vele is maradni hogy ne bántsam meg!Meg nem tudom elképzelni hogy nem fekszik ott mellettem minden nap,de a szexet meg már nem élvezem vele!Most mit csináljak?
2011. jún. 12. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még ez egy hullámvölgy vagy kijösz vagy bent maradsz.Ha meg még mindig szereted mi lenne ha vinnétek életet a szexbe vmi jelmez kaja vagy hasonló vagy elmennétek vhova párnapra lazítani stb :D.Ha még tényleg érzel iránta vmi akkor próbáld megmenteni a kapcsolatot :)
2011. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél vele erről? Kellene...
2011. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már vagy 2 éve nem tudom élvezni a szexet sem havi szinten ha egyszer eljutok a csúcsra akkor örülök neki!Több mint 4 éve vagyunk együtt én még senkivel sem szexeltem rajta kívül!Ő persze jóval idősebb nálam szóval ő tapasztaltabb,pedig nem látszik a szex terén!És nem tudom hogy már csak ragaszkodok hozzá és nem szeretnék fájdalmat okozni neki hogy elhagyom vagy lépjek és majd egyszer ő is megérti!Sokat veszekszünk,nincs olyan hét sőt van h minden nap!DE már megkérte a kezem is!Mo9st mit csináljak?
2011. jún. 12. 11:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze mondtam neki is próbál tenni érte de tudom hogy semmit nem tud,mindig ugyan úgy van a szex mint pl.:rámegyek 5 perc,ő rámjön 2 perc és ennyi vagy netántán hátulról még és kész.Max 15 perc egy szex!ÉS mindig azt mondja hogy azért mert olyan jó vagyok hogy nem tudja vissza tartani!Meg mindig úgy kezdi hogy eltudsz menni,és ezzel már elveszi a kedvem még jobban!Már előtten nincs is olyan hogy előjáték se semmi,mert ha volna akkor még 5 percig se bírná!D3e nagyon szeret és eljegyzett de én nem tudom hogy elhagyjam-e vagy ne mert nem akarom megbántani!
2011. jún. 12. 11:52
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és 18 éves lány vagyok ő meg 29 éves!több mint 4 éve vagyunk együtt,14 voltam mikor összejöttünk!
2011. jún. 12. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod nálunk menniy volt a szex? 1- 2 perc!Rendszeresen!

Mondanom sem kell én sem élveztem, sőt...de nem hagytam el mert szerettem! Nemhogy meghálálta volna és próbált volna segiteni hogy javitsunk a dolgokon ehagyott! Aztán a másik egy hét utána kidobta mint a sicc a 2 perces teljesitményért... most gondolkodhat hogy megérte-e.

Ha szeret és minden rendben van veletek én nem hagynám el csak a szex miatt! Számomra egy kapcsolatban sokkal fontosabb amit egymás iránt érzünk, az hogy összepasszolunk és jól megértjük egymást mint milyen a szex. Ha szeretsz valakit és jól meg vagytok a szexnek is jónak kell lennie. Sajnos azt kell mondanom a párod aki vesztes lesz,a kapcsolatban nagy a korkülönbség, mások az igényeitek ezért várható volt hogy ez lesz mert te mennél ő meg már komolyabb dolgokra vágyik, házasság, család..

Ezt mindenképpen beszéld meg vele, mert tudnia kell hogyan érzel! Tenned kell valamit mert ez a kettősség ez a vívódás felőröl! Ha nem tudod úgy szeretni ahogyan kellene és hű lenni hozzá mindenkor akkor jobb ha szakitasz vele. Fájni fog neki, de még mindig nem annyira mintha sajnálatból maradtok együtt és Te titokban másokról álmodozol! Szakits ha kell, de beszéld meg vele!

2011. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
"nem akarom megbántani".Akkor bántod meg ha sajnálatból maradsz vele és nem szerelemből.Ha nem szereted hagyd hogy más szeresse! Megérdemli mindenki hogy szeressék.
2013. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!