Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, miért nem akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem akarja, hogy tudjam, hogy bámul?

Figyelt kérdés

Akkor kapja el a tekintetét,amikor látja,hogy mindjárt ránézek....Hmmm..


Ha meg én bámulom őt,nyilván addig,amíg rám nem néz,akkor csak pár másodpercig néz,és lesüti a szemét.


Ez az egyik eset.



A másik fiú meg direkt bámul,ő meg miért csinálja???Van barátnője.Ha ránézek,akkor sem fordul el,sőt addig bámul,amíg rá nem nézek....NA??


2011. jún. 12. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hol tanulsz,hogy egész nap csak szemeztek?:D

Amúgy melyik jön be jobban,amelyik állandóan néz vagy,amelyik lekapja a tekintetét?

2011. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Háát most nem a technika a döntő ebben a kérdésben,de az jobban tetszik,aki elkapja a tekintetét.Amúgy mikor kapok már választ a kérdésemre? Mondjátok meg miért van ez,segítsetek nekem!!!!!!!!!!
2011. jún. 12. 15:41
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem,mind a kettőnek tetszel,de,amelyik elkapja a tekintetét az szerintem többet is érez irántad!

Csak nem akarja,hogy észrevedd rajta,ezért kapja el a tekintetét,mert nem karja,hogy megtudd,mennyire tetszel neki!

Lehet,hogy szerelmes beléd!

Nem érzel ilyesmit,hogy valamelyik szerelmes beléd?

2011. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet azt megérezni,hogy valaki szerelmes beléd?
2011. jún. 12. 17:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ!

Mennyire vagy pl:beszélő viszonyban az említett két sráccal?

Csak mert,abból is sokat le lehet szűrni.

2011. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyikkel se beszéltem még.
2011. jún. 12. 17:22
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán!Ez nem semmi!

De,akkor hogy láthatod őket egyszerre,padtársak,vagy mi?

Osztálytársak vagytok?

2011. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd, hogy miért "nem semmi"? Könyvtárban látom őket.
2011. jún. 12. 17:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Á,semmi,csak furcsálltam a dolgot.

Azt hittem,hogy ennél sűrűbben látod őket!

Elmondom az igazat!:)

Én és a cimborám is ebben a szituban vagyunk!

A mi esetünkben is van egy csaj,aki úgyan úgy néz,mint te.

Nos,én meg ugyan úgy elkapom a tekintetem,ha rám néz,míg a haverom az nézi,amíg a csaj is néz,ami szerintem elég szánalmas,mert a suttyó még azt hiszi,hogy van esélye a csajnál!:D

Én elkapom a tekintete,mert nagyon tetszik nekem a csaj és nem akarom,hogy lássa rajtam,mivel neki van barátja,én meg nem akarok kavarni!

Amúgy én sokkal jobban nézek ki,mint a haverom,szal a te esetedben is én lennék az,aki bejön neked!:D

Aki elkapja a tekintetét!

2011. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen,ők is barátok. A bámulós is szokta mindig figyelni,hogy kit nézek,hova nézek,mit csinálok.Étteremben is összefutottunk,akkor azt csinálta,hogy a többiek ettek,ő meg felállt és nézett engem,talán még közvetített is a többieknek,hogy mit csinálok....

Amúgy igen,ez a fiú kb.olyan magas,mint én,vékony,de aki lesüti mindig a szemét,magas,izmos,testépítő szerintem......De nekem nincs barátom....Akkor is ezt csinálnád,ha tudnád,hogy szabad a lány?

2011. jún. 12. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!