Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, miért nem akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért nem akarja, hogy tudjam, hogy bámul?

Figyelt kérdés

Akkor kapja el a tekintetét,amikor látja,hogy mindjárt ránézek....Hmmm..


Ha meg én bámulom őt,nyilván addig,amíg rám nem néz,akkor csak pár másodpercig néz,és lesüti a szemét.


2011. jún. 12. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
tetszel neki.
2011. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is
2011. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki, és attól fél hogy berágsz amiért bámul téged. Én is így vagyok az olyan lányokkal akik tetszenek... Korod?


24/F

2011. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
19, miért? Ja és: Miért gondolod,hogy berágnak ezért rád a lányok?
2011. jún. 15. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kényszerképzet.

Valahogy úgy érzem perverz f*asznak gondolnak, ha feltűnően bámulom őket. Kicsit fóbiává is fajult már nálam, komolyan úgy érzem ha hátulról nézem a lányokat akkor is észreveszik valami 6. érzékkel, mert rögtön megfordulnak és körbenéznek, hogy mi van :D:D:D Pedig tényleg óvatos vagyok, a kocsiból is csak a szemem forgatom, ha egy csinos lányt látok :D

Ha a héven ülök és szembe velem leül egy lány esetleg rövid naciban, miniszoknyában, esetleg kivágott cuccban akkor nem tudom hova nézzek, nehogy azt higgye, hogy bámulom gyakran ilyenkor úgy csinálok mintha aludnék és behunyom a szemem :D Sőt a telefonom se merem olykor elővenni hátha azt hiszi, hogy lopva fotózgatom a combját vagy ilyesmi és azt hiszi, hogy valami beteg perverz vagyok... Sőt egyszer kétszer előfordult, hogy éjszaka mentem haza, előttem egy nő ugyanarra, kihalt kis utca és olyan érzésem volt, hogy biztos azt hiszi, hogy követem és bántani akarom ezért lefordultam egy utcán és inkább kerültem egyet... Pedig azonfelül hogy 187 cm nem vagyok egy ijesztő alak és normálisan öltözködöm.

Egyébként minden téren normális vagyok, tehát nem vagyok paranoiás nincsenek ideggörcseim meg rohamaim, de ez a dolog megvan..


Nem tudom mér alakult ez ki, de nehéz ezzel együtt élni és így ismerkedni meg szinte lehetetlen.. de a kérdésedre válaszolva szerintem valamilyen szinten minden férfiban megvan ez.


A korod azért kérdeztem, mert egy 15 éves tini érzései merőben eltérnek egy 18+ vagy huszonéves nőétől, és lehet más magyarázatot adtam volna.


Nem azért, hogy perverz módon ismerkedni akarjak veled itt az interneten ha megfelelő a korod ne aggódj :D:D:D

2011. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

@Zordan86


Ezen besírtam. X'DDDD

2011. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát nem ítéllek el érte, tényleg elég nevetséges :)

A szomorú az, hogy tényleg így van... 24 évesen... volt még pár vicces szituáció de ezek a legáltalánosabbak :)

2011. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21:47-es vagyok megint. :D


Bocsáss meg, nem akartalak kinevetni, csak kissé meglepő és vicces. De próbáld meg legyűrni a "fóbiádat", mert hidd el, mi lányok sem vagyunk olyan gyanakvóak, mint amilyennek hisztek bennünket. :D Egyébként ha nem úgy nézel meg egy lányt, mint egy etióp a friss húst, akkor nem gondol majd perverznek, max. örömmel nyugtázza, hogy tetszik az illetőnek. ;)


18/L

2011. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy nézem, hanem kb úgy csinálok mintha készülnék vizsgára héven, vagy smst olvasnék és lopva odapillantok ami tart 1 másodpercig max, és inkább az elmémben vizualizálom a látványt, hogy ne merüljön fel a bámulás gyanúja :D Ha meg rámnéz a lány akkor meg hirtelen elkezdem a plafont bámulni, vagy a menetrendet tanulmányozom mint aki komoly gondban van, hogy hol van éppen. Képes vagyok a batyitól Szentendréig végigállni az utat ha csak csinos lány(ok) mellett van hely, mert hátha tolakodásnak veszi ha odaülök és beszól vagy csúnyán néz.
2011. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megint én. :D


Ez amúgy nagyon aranyos, de nagyon-nagyon rossz is egyben. XD Változtass rajta, mert nehezen fogsz így csajozni. :D Jó, mondom én, akire ha ránéznek, akkor az a képzetem, hogy rajtam fog nevetni később...szóval meg sem szólaltam. Sok sikert mindkettőnknek.:D


18/L

2011. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!