Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldjam föl magamban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam föl magamban a problémát: szeretem a barátom, imádnivaló, de van ami nem tetszik a testén és nem érzem hogy megveszek, ha nem fekszem le vele? Ezzel szemben ő már régóta szeretné a szexet és türelmesen vár.

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

őszintén mi az ami nem tetszik a testén!!! csak kiíváncsi vagyok meg ha elmondanád azzal segítenél a több infóban!

16/F

2009. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bocs ott kérdőjel van:)
2009. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit nem szeretsz a testén azt nem irtad!?

De ez nem is annyira lényeges, ha szereted akkor elfogadod olyannak amilyen! Biztos neked is vannak hibáid, de ő mégis szexelne!

Lehet hogy azt hiszed, hogy türelmes, viszont ez egyre rosszabb lesz! Beszéljétek meg! Mert más karjaiba fogod hajtani, amit nem kap meg tőled azt másnál fogja keresni!

2009. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem egyebek közt arról szól, hogy a másikat feltétel nélkül elfogadjuk testestül-lelkestül. a hibákat pedig vagy nem tulajdonítunk jelentőséget, vagy azokat is a szeretett lénnyel együtt imádjuk. ami meg a szexet illeti, másra se vágyik ilyenkor jobban az ember, mint hogy a szerelme tárgyával szeretkezzen. ergó te nem vagy szerelmes a barátodba, hiába írod ennek ellenkezőjét, önmagad ámítod. kedvelni kedvelheted mint embert, és szívesen töltöd vele a szabadidődet, de nem vagy szerelmes. kicsit gondolkozz el azon, érdemes-e így egymás idejét rabolni.

üdv

2009. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
izmos, mivel focizik, de nagyon vékonyka, amitől kicsit lányos. alapjában véve nagyon vagányul néz ki, tetszik az alakja, de mikor az emberen nincs ruha egész máshogy fest
2009. márc. 21. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:

jaja vágom mire gondolsz! hátt figyi itt csak akkor fog neked tetszeni a teste hogyha tényleg szereted szívből! szerintem gondolkozz el hogy mennyire szereted és hogy igazából mit érzel iránta és akkor annak megfelelően cselekedj!

16/F

2009. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, segítettek valamennyit. szerintem akkor lényegében azt mondjátok, hogy az embernek mérlegelnie kell, hogy ragaszkodik-e eléggé a masik emberhez ahhoz, hogy szemet húnyjon afölött, ami zavarja. de mi van, ha úgy goldolkozom, hogy miért ne keressek mást, ha ez nem 100 %-os? minek erőltessem azt, amiben nem vagyok biztos??? szerintem akkor vagyok szerelmes, ha erre a kérdésre azt mondom magamnak: azt akarom, hogy úgy szeressen a párom, ahogy ő csinálja, tehát nekem csak ő a megelelő. nem?
2009. márc. 21. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:
én csak annyit tudok még mondani hogy ha első ránézésre (akár pucéron akár ruhában) nem kívánod meg a barátod akkor abból nem lesz semmi!!!
2009. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha nem tudod elfogadni olyannak, amilyen akkor szerintem nem szereted igazán. Mindig is a kigyúrt pasik jöttek be nekem, a mostani párom pedig mackós, bár izmos is, de nem az az adonis. Nagyon szeretem és elfogadom ilyennek, sőt kívánom is minden érintését és úgymond szeretem a ,,+kg jait,, .Tudom hulyén hangzik így, de szerintem ez a szerelem,amikor elfogadod a párodan olyannak, amilyen.
2009. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem sem szereted. ha ilyen dolgok merulenk fel benned..... pl engem nagyon zavart mikor a szep kockas hasijabol pocak lett fel even belul az egyetemen, de beletorodtem es most mar azzal egyutt imadom, sot, meg tetszik is a pocija!

1szor azt irod imadnivalo es szereted, utana meg h nem akarsz lefekudni vele mert nem tetszik a teste, de azert megis tetszik csak nem elegge. szerintem nem vele, hanem veled van a baj. vagy nem erzed magad keszen es kifogast keresel vagy nem szereted/nem vonzodsz elegge hozza. tisztazd magadban es legy oszinte vele, nincs ertelme kinozni se ot se 1 rossz kapcsolatot.

2009. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!