Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tud ezen a nőn kiigazodni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud ezen a nőn kiigazodni, mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
1,5 éve ismerem, kapcsolatnak indult de elég korán kijentette hogy csak szex kapcsolat ez neki. én ehhez tartottam magam, de sokszor megsértődött hogy nem vagyok elég figyelmes. ha figyelmes voltam próbáltam kedves lenni vele, akkor az sem hatotta meg. ez idő alatt már számtalanszor lelépett több hétre, egy hónapa is, aztán visszajön. ha visszajön minden olyan jónak tűnik pár napig. velem alszik akkor, bújós, olyan mintha szeretne aztán megint minden elölről. mit akar tőlem?
2011. okt. 16. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatot... Te magad megválaszoltad... Ö mondta neked már eleve, hogy neki csak az kell.. ne számíts többre ha belementél ebbe..
2011. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pasi vagy..ha nincsenek komoly érzéseid a lánnyal kapcsolatban, menj bele a játékba! ha viszont te szeretnél a lánytól többet, mint szexkapcsolat, akkor mondd meg neki h vagy normálisan együtt, v sehogy.a csajok is szeretik a kihívásokat, és ha nehezen kapnak meg egy pasit!;) tapasztalat, én is ilyen vagyok!!ha azt mondja a csaj hogy jó akkor hello, akkor hagyd a fenébe!:) meg se érdemel téged!;) rem segítettem:)
2011. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű, magad is írtad: szexet.


Ha te egyebet is akrsz egy embertől, akkor legjobb, ha tiszta lappal indítasz. Ugye, értesz? :)

2011. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Visszanyalt a fagyi...
2011. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!