Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6éve járok egy fiuval.3honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6éve járok egy fiuval.3honapja össze vitáztunk, lementem a diszkoba és ott volt egy pasi aki már régota tetszik, az este végére a parkba kötöttünk ki. nem tudom mit csináljak félek ha ott hagyom a barátomat megbánom?

Figyelt kérdés
egyik pillanatban ugy érzem, hogy a barátommal lennél a másikban pedig, hogy a másik fiuval.a barátom most vett házat, jövőre terveztük, hogy össze költözünk, az is lehet, hogy csak megijedtem.anyukám azt mondta, hogy szerintem ha boldog lennél ebbe a kapcsolatba akkor nem néznék rá másik pasira...ebbe van valami, mrt k.b4 évig apszolult nem érdekelt másik pasi a barátomon kivül...köszönöm a választ :)
2011. jún. 13. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukád egy bölcs ember!
2011. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj még egy kis időt magadnak. Amúgy ne lepődj meg, de most jönnek majd olyan válaszok is másoktól, hogy rib*nc vagy. Természetesen nem vagy rib*nc, de én is tettem már fel hasonló kérdést és én is leginkább k*rvázódást kaptam.
2011. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem a pasiddal maradj aki vett házat és már 4 éve együtt vagytok akkor szerintem nincs értelme őt csak úgy faképnél hagyni mert csak úgy megtetszett valaki.de ezt természetesen te döntöd el.
2011. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A második vagyok. Jól írják a többiek, hogy anyukád bölcs és, hogy maradj a barátoddal. Ha alapjában véve nem rossz a kapcsolatotok, csak régóta vagytok együtt és kicsit már unalmas, akkor szerintem nem éri meg egy új és másik kapcsolatba kezdeni, valaki mással. Dobjátok fel a kapcsolatotokat valamivel. Használjátok a fantáziátokat és ezt nem csak a szexre értem, hanem bármilyen már emberi dolgokra. Közös programok ilyenek. :)
2011. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
más* nem már, bocsi elírtam.
2011. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a másik pasi aki tetszik már kb. 2éve tetszik, meg olyan aranyos velem, olyanokat mondott amit a barátom még soha... a barátom sokszor csunyán beszél velem ok nélkül és sokszor leszid, mostmár nagyon ugy érzem hogy be telt a pohár, de ha ez a másik fiu nem lenne semmi féleképpen nem hagynám el, lehet igy sem fogom, de nagyobb az esélye...
2011. jún. 13. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez az aranyos pasi is olyan lesz 4 év után!

Ez ne legyen szempont.

2011. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!