Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódom az exem miatt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom az exem miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 évesen összejöttem egy lánnyal, 3 és fél évig jártunk.

Kihűlt a dolog, én szakítottam. Nagy volt a hiszti, gondolom nem kell részleteznem. Azóta eltelt 4 év, nem szakítottam meg vele minden kapcsolatot és hát elég jóban vagyunk, konkrétan legjobb barátok vagyunk. Láthatóan minden rendben van, sok közös barátunk/közös programunk van, de hát úgy esett, hogy 24 évesek lettünk és én elkezdtem miatta aggódni, hogy esetleg miattam nincs senkije már 4 éve mert titkon reménykedik vagy valami hasonló női hülyeség.. Próbálok segíteni neki pasiügyben noszogatom, hogy ismerkedjen de elüti ilyen légbőlkapott szövegekkel "hogy majd jön amikor jönnie kell" meg "a pasiknak kell lépni". Saját bevallása szerint rég túltette magát a dolgon és nem érez irántam semmit (én se iránta). Én ezt elfogadtam, minden gond nélkül beszélek vele más nőkről és láthatóan cseppet sem zavarja.


A probléma, hogy lelkiismeretfurdalásom van, hogy esetleg miattam nincs senkije és egyedül marad. Emiatt én se tudok ismerkedni mert hát ugyebár az nem járja, hogy barátnő mellett az exxel bratyizunk itt ott amott. Tehát 4 éve nekem sincs senkim.. Az teljesen kizárt, hogy én vele ismét összejöjjek, hisz nem igazán tetszik meg egy két tekintetben különbözünk is olyannyira, hogy megakadályozná a harmónikus együttlétet.


Ráadásul mostanában elkezdett kutyamániás lenni, vett egy új kutyát amivel sülve főve együtt van. Nekem ebből kicsit olyan "reménytelen szingli" dolog érződik.


Mi a véleményetek? Komoly válaszokat várok. 24/F


2011. jún. 14. 01:47
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Vedd rá,hogy fogyjon le és akkor újra a csajod lehet.


Egyébként meg ilyesmiről nem hallottam,hogy az exek jó barátok lettek,max az így jártam anyátokkal sorozatban van ilyen.

Naná,hogy rád vár és amíg képben vagy,addig nem is fog lemondani rólad.

A kutyatartás meg teljesen hétköznapi dolog.

2011. jún. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem kövér, épphogy túl vékony (163 cm 40 kiló) elég kicsi a melle például, nekem pedig a magas lányok jönnek be és nem vetem meg a jó ciciket sem (jó nincs már az a nagy dudák iránti tinis rajongás, de azért van egy minimális elvárás) arcra se a zsánerem... Egész egyszerűen nem szeretem már úgy régóta hisz tinikorunkban jöttünk össze puszta kalandvágyból. Próbálom rávenni, hogy hízzon és izmosodjon de nem a magam kedvéért. A kettőnk dolgát 25ezerszer megbeszéltem vele de mindig lazán válaszolt mint akinek tényleg semmi baja, pedig nagyon figyeltem a jelekre, abszolút nem izgatja ha más nőket emlegetek és tényleg úgy tűnik mintha semmi gondja nem lenne.


Igen felmerült bennem hogy "rám vár" de ezellen effektive nem tudok mit tenni. Nem küldhetem el a fenébe az egyik legjobb barátomat ilyen indokkal...

2011. jún. 14. 02:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg el nem távolodtok egymástól minden értelemben, addig nem lesz egyikőtöknek sem új párja. Hidd el, tudom miről beszélek, én is voltam hasonló helyzetben, és az eltávolodás jót tett mindkettőnk szerelmi életének.
2011. jún. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pont te kezeled rosszul a dolgot.

Mint írtad is, a lányt már egyáltalán nem izgatja, ha más lányokról beszélsz és egyebek, szerintem bebeszéled magadnak, hogy miattad nincs senkije.

Egyszerűen tényleg csak jól érzi magát most egyedül is, ami teljesen érthető, mert 16 évesen 3 év kapcsolatban sok idő és most van ideje "kiélni" magát, nem akar kötöttségeket.

Az meg a te butaságod, hogy rá való tekintettel nincs barátnőd már 4 éve.

16 évesen ismertem meg én is az első komoly barátomat, több mint 2 évig barátok voltunk, aztán összejöttünk, majd szakítottunk, viszont azóta is ő a legjobb barátom, az egyik legfontosabb ember az életemben.

Egyikünk sem érez már semmi olyasmit a másik iránt, nagyon szeretjük egymást, de ez amolyan baráti/testvéri szeretet.

A szakításunk óta már neki is és nekem is volt több kapcsolatom, most is van mind kettőnknek komoly kapcsolata, rengetegszer együtt megyünk bulizni és egyebek, akár kettesben, akár négyen.

Szerintem, ha vágysz rá, keress barátnőt, alakíts ki új kapcsolatot, de ha nincs akkor ne "fogd" arra, hogy a lány miatt nem teszed!

És ha tényleg fontos neked, mint barát, ne engedd, hogy tönkremenjen az ilyen spekulációk miatt!

Amúgy bocs az OFFért, az elsőnek üzenem, hogy DE, működhet a barátság az "exszel" (utálom ezt a szót), nálunk már több, mint 5 éve tart és egyre erősebb a baráti kapocs közöttünk, szóval attól függetlenül, hogy sokaknak nem működik az ilyesmi, még nem kell általánosítani.

L/24

2011. jún. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsatok kis "szünetet", mert így akaratlanul is ott maradhat az érzés, hogy függetlenül attól, hogy nem jártok, ott vagytok egymás támaszának, és tudom, hogy lehet barátság kapcsolat után, de szerintem mindig marad egy kicsi "valaha több is volt" érzés, és emiatt nem sikerül mást találni egyikőtöknek sem. Ez nem azt jelenti, hogy vágd el magad tőle örökre, csak amíg úgy érzed, hogy nincs benned ez az érzés.
2011. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ebből az egészből úgy veszem ki, hogy te nem tudsz elszakadni tőle. Nem biztos, hogy rád vár, nekem sem volt évekig kapcsolatom egy időben, mégsem az exemre vártam, csak nem tudtam senkibe úgy igazán beleszeretni, anélkül meg nem akartam.

Valahogy úgy érzem, hogy ennek a lánynak hamarabb lesz pasija, mint neked barátnőd.

A te hozzáállásoddal van itt a legnagyobb baj. Hagynod kellene, hogy élje az életét. Egyébként a viselkedésed alapján, hogy ennyire a szíveden viseled a sorsát és állítólag miatta nincs még barátnőd, nem csodálnám, ha azt hinné, érzel még valamit iránta, csak nem vagy biztos. Nagyon ez jön le. Tudom, hogy már ezerszer megbeszéltétek, de sajnos hiába mondod, amit mondasz, félreérthető jelzéseket adsz.

Lehettek úgy is barátok, ha neked közben lesz egy párkapcsolatod.

Ha meg ez a lány nem akar magának pasit egyelőre, akkor nem akar és kész.

2011. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!