Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ennek a házasságnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a házasságnak?

Figyelt kérdés
20 éve vagyunk házasok. Két lányunk van 13 és 19 évesek Igazából soha nem volt boldog a kapcsolatunk, valamiért mégis együtt maradtunk. 2 éve megismerkedtem egy nálam 23 évvel idősebb férfival. (39 vagyok).Azóta teljesen megváltozott minden, boldog vagyok vele. De még mindig a férjemmel élek,házasságunk még rosszabb lett, de valamiért nem merem elhagyni.Talán azok a dolgok amiket együtt elértünk ( lakás , kocsi)tartanak vissza. Tanácsot szeretnék kérni, ti hogy folytatnátok tovább. Maradjak egy boldogtalan házasságban,társas magányban vagy vállaljam fel azt a férfit akit szeretek?
2011. jún. 14. 10:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
27%

Nagyon nehéz döntés, de vedd figyelembe nagy a kockázat.. a srác fiatal ő még bulizni jár, neki van választási lehetősége mert ha jön egy másik neki akkor vége. nem ért el még semmit az életben .. talán csak egy "anya" kell neki aki gondoskodóbb. Ki tudsz lépni úgy ebből a házasságból hogy legalább az alapvető megélhetéshez meglegyenek a dolgaid ? pl: lakás, biztos kereset..

persze nagyon fontos a boldogság de mérlegelni kell és tényleg ha nem vagy boldog akkor el kell válni egymástól.. mert még te is fiatal vagy... alaposan gondold át én drukkolok hogy ezzel a sráccal te boldog légy :)

2011. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
milyen srác fiatal? A 62 éves?:D
2011. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szia! Sajnálom a helyzeted amiben vagy. Én a helyedben mindent megtennék, hogy kibéküljek a férjemmel, gördülékenyebbé, jobbá tegyem a kapcsolatomat vele. nekünk nőknek jobban kell alkalmazkodnunk, engedelmesek kell lennünk. De ha nem megy hát nem. Üljetek le tiszta fejjel és beszéljétek meg a helyzetet. Tartsátok szem előtt a gyerekeiteket is. Mutassatok nekik jó példát. Én drukkolok, hogy sikerüljön egyenesbe jöjjetek. Ha nem megy sehogy sem akkor váljatok el, nme ti lesztek sem az elsők sem az utolsók. 20/L.
2011. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt a helyzetet élem át csak "gyerek" szemszögből. Valahol azt kívánom a szüleimnek hogy döntsenek úgy hogy boldogok legyenek, még is az a gond, hogy ilyen döntés nincs. Mérlegelj mindenképpen. Nálunk ha válás lesz, akkor a családi házat el kell adni, egyik szülőm sem keres annyit, hogy fenntudják tartani, különköltözés, vagyon felezés, rengeteg hercehurca. Beszéljétek meg hogy biztosan csak ez a megoldás létezik-e avagy csak azért nem sikerült rendbe hozni a házasságotokat, mert nem is igazán foglalkoztatok vele...

Én mint "gyerek" azt mondom adjatok ennek mégegy esélyt és csak akkor lépjetek ha nagyon nem megy. Nem tudom a lányaid mennyit tapasztaltak ebből, de nekik iszonyatosan nehéz lesz! Valahol rád fognak "bűnösként" nézni, mert részedről került harmadik a kapcsolatba, a férfit sem fogják elfogadni valószínűleg jó darabig, szóval érzelmileg ez mindenkinek iszonyatosan megterhelő. Én 21 évesen vagyok, amikor nálunk kibukott, hogy apu szeretőt tart, totálisan összeroppantam és minden nap remegő gyomorral kelek, hogy mikor állnak elénk azzal, hogy elválnak, pedig már két éve ez megy, lett volna időm "megnyugodni". Nem könnyű helyzet az biztos! Sem nektek, sem a gyerekeknek! Én a szüleimnek is azt mondanám adjanak még egy esélyt a dolognak, mert persze nekem az lenne a legjobb ha a szerető családom egyben maradna!

2011. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Helló, egy adott életkor után sokkal nehezebb kiszállni, mint változtatni. Szerintem légy példás anya, feleség, és simíts minden konfliktust, és gondolj a szerelmedre- szeretődre. Amennyire lehet tágítsd ki a mozgásteredet, hogy gond nélkül együtt tudj lenni vele annyiszor amennyiszer szeretnétek.

Ha férjeddel egyébként elviselhető szinten vagytok- és meg tudtok beszélni ilyen kényes témát- akkor óvatosan tárgyalj a nyitott házasságról. Kár anyagilag szétrúgni egy rossz házasságot. És a legfontosabb. A 13 éves még nagyon kicsi, ő megsínylené a válást.

2011. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsóval nem értek egyet, 13 éves már abszolút nem kicsi gyerek.. és nem szabad csak a gyerekek miatt együtt maradni az még rosszabb...

én már csak tudom..nálunk együtt maradtak a szülők de egyikünk se nőtt fel 3munk közül kevés konfliktus mellett... nem jobb nézni hogy utálják egymást a szüleid..

2011. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sosem volt életed. Csináltatok két gyereket, hátha az segít megoldani a gondokat és boldogok lesztek de nem jött össze. Ültök nyakig a szarban a férjeddel és minden nap egy szenvedés, ezt a gyerekek is pontosan tudják (vagy érzik). Ha az új hapsival teljes életet tudnál élni akkor ne habozz, szarj a kocsira meg a lakásra azok csak cuccok. A szépen feldíszített börtön még börtön!
2011. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

azt még hozzátennem a mai napig megy a harc ha vita van hogy melyikünk oldalára állunk és akkor megy a furás mindegyikünkkel a másik fél háta mögött..

én már nem a szüleimmel élek..szerencsére.. de ettől nem lehet szabadulni.. ígyis mindig megtalálnak..

2011. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs! ha boldog akarsz lenni,még 90 évesen is boldog lehetsz,nincs olyan,hogy korhatár.vess véget neki,mert a végén azon kapod magad,hogy ott ülsz egy karosszékben és sírsz,mert akkor döbbensz rá,hogy az egész életedet elbasztad.
2011. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen váltások ugyanoda, sőt rosszabb helyzetbe vezetnek... De sok sikert! Előre szólok kudarc lesz a vége! Ami a házasságot illeti azon érdemes változtatni, és önálló, független életbe kezdeni.
2011. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!