Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Van egy lány, aki tetszik, és szerintem én is neki, de nem merem elmondani neki mert. (többi lent)

Figyelt kérdés
A story a következő : Van egy lány,akivel nagyon jóba vagyok.Elég feltűnő jelei mutatkoznak annak,hogy belém van esve,és nekem is nagyon tetszik.Valamikor szeretne velem beszélni,és szerintem meg fogja kérdezni,hogy akarok-e járni vele.Én is meg akartam kérdezni tőle,de csak ősszel,mert szerintem a nyár elején kezdődő kapcsolatok nem tartanak ki szeptemberig.Mit csináljak ? Mondjam meg neki,hogy tetszik ? Vagy ha ő kérdezi meg,hogy akarok-e vele járni,mondjam azt,hogy igen ?
2011. jún. 14. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

"mert szerintem a nyár elején kezdődő kapcsolatok nem tartanak ki szeptemberig"


Csak tudnám honnét veszed ezt a baromságot. Nem tudom miért kell túlbonyolítani. Bejöttök egymásnak nem? Akkor meg mi a szentszarért nem jártok már együtt?

2011. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joy Turner ***** válasza:

Mi az, hogy a nyár elején kezdődő kapcsolatok nem tartanak szeptemberig? Ez KSH-s adat? XD Ugyan már. Addig tartanak, ameddig tartanak.

Ha pedig járni szeretnél vele, akkor mondd meg neki. Egyértelmű.

2011. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondj igent!Ez milyen már hogy csak ősszel? Miért csajozni akarsz a nyáron ?Mert ha igen akkor neked nem is tetszik igazán. Ha meg akarsz tőle komolyan akkor,kapj az alkalmon mert lehet ez lesz az első és az utolsó lehetőség is!
2011. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !:)
2011. jún. 14. 15:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nem akarok nyáron csajozni.Csak félek,mert nyilván nyáron kevesebbet fogunk talizni,és ki fog szeretni belőlem szeptemberre...És inkább nem jönnék vele össze,mint hogy bele éljem magam,és aztán kiszeressen belőlem.
2011. jún. 14. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!