Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez most végleges?

Figyelt kérdés
Találkoztunk pénteken és olyan furcsának találtam a barátnőm meg sem ölelt egyszer sem pedig előtte még minden rendben volt.Most hétfőn meg beszéltem vele msn-en és azt írta hogy ez nem olyan nagy szerelem aminek gondoljuk.Írtam neki hogy imádom azt írta ő is de mintha márnem szeretne annyira.És végszónek ezt írta:szakítok!!!!!!!!!! ennek akkor vége????
2011. júl. 19. 08:52
1 2
 1/15 Dottorre ***** válasza:
100%

Igen,ennek vége, fogadd el, lépj tovább...

A barátnőd meg egy gyökér p*csa, ha MSNen szakít veled,ez egyatalán nem egyenes dolog (függetlenül a korától), hogy nem meri a szemedbe mondani tali alatt.ű

Nem kívánok neki semmi jót az életben.

2011. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 napietus ***** válasza:
elég véglegesnek tűnik, a csajszi meg egy gerinctelen alak, hogy ezt nem merte a szemedbe mondani. szóval nem is kár érte.
2011. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, h ettől a buta pitschától megszabadultál. Ekkora gerinctelen férget, h msn-en szakít...pff örülj, h megszabadultál tőle!
2011. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Komolyan mondom nem értem az embereket.Játszanak egymással.Mit akar az élettől egy ilyen lány?Ezeknek ez a jó?MSN en szakítani????emberek...
2011. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rd le a csajt
2011. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tök ez volt velem is,de velem fészbukkon üzent:S
2011. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nah szóval végülis kiderült hogy nem is szakítani akart velem csak valamiért nem szeret már annyira

mmost is beszélek vele és azt mondja hogy ő már nem tudja hogy szeret -e szerited ez hülye???

2011. júl. 21. 19:56
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan,szerinted érdemes ezt a kapcsolatot fenttartani,aztsem tudja,hogy mit akar,vagy mit nem. ha te jónak látod akkor tardst fent,de szerintem ami késik az nem múlik,és ugyis szakítani fog veled,de ha már esetleg nagyon megszereted nehezeb lesz, egyszóval aki menni akar azt engedni kel. gondolkodj el,s aztán lépj.
2011. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ha kidobod jobban jársz ugyis kiszeret belőled és majd megcsal a hátad mögött... ébresztő! szakits vele akkor te :)
2011. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ha irta h szakit akkor már vége :/

most csak haboz...

találsz valaki mást amugy hány éves vagy és a barátnőd?

2011. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!