Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány ilyen? Ez most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ilyen? Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, és nagyon jól elvagyunk egymással. Éppen ma akartam az első "igazi" randira elhívni. Mielőtt megtehettem volna csak úgy lazán közölte, hogy: "Ja egyébként járunk xy-al." Azt mondta, hogy én is tetszek neki, de nem annyira, mint a másik fiú.

Egy ks jellemzés:

Én:

-jó tanuló vagyok

-nem iszom alkoholt

-nem cigizek

-kedves vagyok mindenkihez

-jó a humorom (mások állítása szerint)


A másik fiú:

-4 éven át pótvizsgázott legalább 3 tárgyból

-iszik

-cigizik

-segg hülye

-köcsögösködik mindenkivel


A kérdés:

Bennem van a hiba?

Ez már a harmadik ilyen eset.

Min kellene változtatnom?


2011. jún. 14. 16:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
44%

és akiket a lányok szeretnek:

-rosszfiúk

-kb 4es tanulók (tehát ne legyen stréber)

-helyes

-jó humorú

-kedves de egyben bunkó xd

ez az egyik fajta a másik:

-szerény

-cuki

-aranyos

-vicces

2011. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

-jó tanuló vagyok (ha stréber az gáz)

-nem iszom alkoholt (ez még nem érdem vagy kitétel,h csajod legyen)

-nem cigizek (ezért szeressenek beléd?)

-kedves vagyok mindenkihez (még ahhoz is ,akihez nem kéne? ez meghunyászkodást jelent,azt pedig nem szeretik a csajok)

-jó a humorom (mások állítása szerint) (a lényeg,h a lányt is megnevettesd,de a jóhumor is kevés)

legyél titokzatosb,bátor,válalkozó szellem,legyen benend 1 kis adag huncutság,de tudd ,h mikor kell mérsékeltnek lenned és mindíg időben lépj

2011. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
16:59 A "másik" kategóriában csupa hátrányt soroltál fel.
2011. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne várj a randi kéréssel:) Randizgatás közben is meg lehet ismerni a másikat, és ha mégsem tetszik, hát többször nem randiztok.
2011. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
nálunk is vannak az osztályba egy páran olyanok mint te, de pl van egy gyerek köztük akinek kib.szott nagy ragyák vannak a képén és nem sportol semmit, továbbá szar a humora. és van olyan amelyik meg sportol, jó humora van, és jobb a testalkata, tehát sok minden től függ még azon túl is amit felsoroltál.
2011. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

Szerintem nem minden lány ilyen!

Csak sajnos egyesek jobban buknak a hülye gyerekekre!

2011. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
HA EZT AZ IDÉZETET MÉG EGY KÉRDÉSHEZ BE MERI VALAKI MÁSOLNI B*ZDMEG
2011. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

nekem nem kéne egy rossz fiú sem.:D én is zárkózott vagyok, meg nem csípem az ilyen szélhámos barmokat akik minden csajt kihasználnak..:D De tényleg a legtöbb csajnak a rossz fiú kell de nemértem miért. Nekem biztos hogy az ellentéte jönne be. De szerencsére van párom. :)

L/16

2011. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szerintem légy csak önmagad! Ez a legfontosabb! Ne akarj megfelelni...

Hidd el vannak olyan lányok, akiknek a jófiúk is tetszenek. Azoknak meg akiknek a "segg hülye" pasik kellenek, azért a lányért neked ne fájjon a fejed!

2011. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
a lány több mint valószínű, hogy unalmasnak tart.
2011. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!