Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány ilyen? Ez most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ilyen? Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, és nagyon jól elvagyunk egymással. Éppen ma akartam az első "igazi" randira elhívni. Mielőtt megtehettem volna csak úgy lazán közölte, hogy: "Ja egyébként járunk xy-al." Azt mondta, hogy én is tetszek neki, de nem annyira, mint a másik fiú.

Egy ks jellemzés:

Én:

-jó tanuló vagyok

-nem iszom alkoholt

-nem cigizek

-kedves vagyok mindenkihez

-jó a humorom (mások állítása szerint)


A másik fiú:

-4 éven át pótvizsgázott legalább 3 tárgyból

-iszik

-cigizik

-segg hülye

-köcsögösködik mindenkivel


A kérdés:

Bennem van a hiba?

Ez már a harmadik ilyen eset.

Min kellene változtatnom?


2011. jún. 14. 16:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mennyire bírom, hogy így 20év alattiak nagy része csajoknál a rosszfiúkat szeretik, a bukottakat, bulizosokat, akik berúgnak stb. de viszont amikor már vannak vagy 30évesek akkor mindegyik rinyál, hogy éjjel nappal be van baszva és nem bírja normálisan eltartani a családjukat. Na ilyenkor esnek pofára ezek a lányoknak a nagy része szerintem:)
2011. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Mi?? Hogy csak a külső számítana nekünk? Nem!

Sok lánynak igen, mint ahogy sok fiúnak. De ne általánosítsunk. Van benne igazság, hogy a rossz fiúkra bukunk, de nem minden esetben. Azt mondják, az a lány is érdekesebb akit nehezebb megkapni. Nem? Ebbe nincs igazság? Ez valahogy nálunk is így van. Én is jobban érdekelődöm olyan valaki iránt aki nem adja könnyen magát, akire várni kell. De elvárásaim is vannak, ami ráillik egy jó fiúra. :) Egyébként meg lehet, hogy most rossz fiú kell neki, de később ha érettebb lesz, lehet, hogy jó fiút keres magának csak. Nem egy rossz fiúval akarja leélni az életét. Fiatalság bolondság.

2011. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
hát..pl neked meg az olyan lányok tetszenek mint ez a barátnő..sszinte bármiben fogadnák hogy nem agy kissé duci , szemüveges, stréber, jótanuló, kedves, és nem bulizós lány...hanem pl pont az ellenkezője..no akkor hogy is van ez?
2011. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én pont az oan srácokra bukok mint te csak sajna sehol sem találok iet:(Sajna abban a korban amiben most te vagy vagyis mivagyunk a csajok 90%-a külsőt nézi és ha külső jó asrác inkább a legyen rossz mint jó mert ők is elég bolondok:(Mint tudjuk fiatalság=bolondság

de az első kérdésedre válszolva sztem nem minden csajszi ien igaz kevés van belőlük de van oan aki nem ien:)hagyd a francba ezt a csajt meg se érdemelt téged:)próbáld élvezni az életet:)sok sikert neked

2011. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Na jó nem olvastam el mindent, de itt van egy.


"-jó tanuló vagyok (ha stréber az gáz);-nem iszom alkoholt (ez még nem érdem vagy kitétel,h csajod legyen)

-nem cigizek (ezért szeressenek beléd?);-kedves vagyok mindenkihez (még ahhoz is ,akihez nem kéne? ez meghunyászkodást jelent,azt pedig nem szeretik a csajok)

-blablabla"


Szóval ja. Valaki írta hogy hagyjad már hogy rossz fiú na én is azt mondom. Főleg itt mert az is lehet hogy egy helyi kemény csávó akit alig lehet padban tartani VAGY egy ret.dált agy halott aki a 8 osztályos bizonyítványt is úgy szerezte meg, hogy apukája lefizette az igazgatót.


Egyébként nem ezen van a hangsúly hanem hogy ki állsz magadért, az meg hogy bulizol iszol, attól még lehetsz normális. Meg hogy érezni benned az életet és például nem inkább azt hogy egész nap nem csinál semmit. 100% hogy benned is van rosszaság max nem mutatod ki, vagy képmutató vagy vagy akármi. De egyébként szerintem igazi rossz fiúk inkább a tömeggyilkosok és társaik. Mert sose értettem mitől rossz hogy iszik,, HAA. Vagány, energikus.. ja.


Csak mert dumálgattam egyszer egy "Rossz fiúval" azt szóba került ez és ő volt kiakadva hogy mert ő mitől rossz? Azt hittem mindjárt letámad. Csak legyél magabiztos és ennyi.

2011. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Az utolsó rádizgult:D
2011. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

22:03:D

(Bocsi)

2011. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:02


Nincs nagyon igazad. Szép lány, de nem a legszebb. Szemüveges, jó tanuló, jó humorú. Elég nagyot csalódtam benne hogy ilyen emberekkel összeáll. És igen, a másik fiú úgy kapta meg a bizit, hogy minden tantárgyból kisírta a tanárnál a kettest. Ilyen agyhallott típus.

2011. jún. 19. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!