Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyáltalán nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Ismerek egy nagyon helyes srácot aki tudja is hogy tetszik nekem de nem is törődik velem, ennél még az is jobb lenne ha kihasználna... Miért nem kellek neki mikor bármikor megkaphatna nem értem.... más pasik meg állandóan tepernek utánam... mi lehet vele vagy velem a baj?
2011. jún. 14. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ne fuss olyan szekér után,ami nem vesz fe!

vagyis: vagy felejsd el,vagy tegyél ugy,mintha nem érdekelne.Ne égesd magad.

2011. jún. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én értem is teperhetne már egy csaj végre
2011. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első hozzászólóval. Fogadd el, hogy nem kellesz neki, mást nem tehetsz, max. leégeted magad, gondolom ezt meg nem akarod.


Az meg nem jelent semmit, hogy más fiúk tepernek utánad...Vagy akkor fordítsuk meg: ezek a fiúk tepernek utánad, de neked sem ők kellenek, hanem egy olyan akit nem érdekelsz :)


Na akkor kiben van a hiba?

(válaszolok: egyikőtökkel sincs semmi baj, de ezeket a dolgokat nem lehet és nem szabad erőltetni)

2011. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta úgy teszek mintha nem érdekelne... de folyton csak rá gondolok... nekem ő kell.
2011. jún. 14. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy viselkedik veled?Honnan tudod,hogy tetszel neki?Vagy már beszéltetek?Amúgy meg megvan ez a büszkeség,hogy ha a fiú látja,hogy neki nagyon tetszel akkor úgy viselkedik mintha nem érdekelnél neki.
2011. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!