Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ez? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van két fiú, akik nagyon tetszenek. Amikor az egyikkel vagyok, akkor a másikra nem is gondolok és nem is hiányzik, ez fordítva is így van. Bűntudatom van emiatt. Mit jelenthet ez?
2011. jún. 14. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nyugi.


Ez csak azt jelenti,hogy egy kis ribi vagy.

2011. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazán sokat segítettél...:D
2011. jún. 14. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú,így nem áll módomban válaszolni!
2011. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy édesanyádék egy utolsó gerinctelen senkit csináltak belőled. De ez természetesen nem a te hibád, hanem az életé és az övéké.
2011. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Joy Turner ***** válasza:

Első, te egy veréb vagy. Attól még nem ribanc.

De ha komolyra fordul valamelyikkel a dolog, akkor a másikat azért hanyagold majd.

2011. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi, ezt fogom tenni. Nem vagyok "olyan". :S
2011. jún. 14. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:
És énvagyok a veréb..LOOOOL
2011. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:37

Mindenki gógyi mógyi ,te is légy gógyi mógyi,gógyimogyigógyimogyi héééj!!

2011. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem a kérdés rövid és a magyarázat hosszú????


Mert nem más kérdése rövid, és magyarázata hosszú, hanem a tiéd. (egyébként nem a rendszer írja ki)


Hogy válaszoljak a kérdésre:


Nem tudom mit jelenthet ez nálad, nem ismerlek. Nem ismerem az érzéseidet, sem a gondolataidat. Szerintem magad sem tudod, hogy mit akarsz.

2011. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az,hogy a két pasi le fogja tépni egymás arcát,az ne érdekeljen téged,kedves "nem olyan" XDDD
2011. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!