Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelentsen az, hogy semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen az, hogy semmi ölelés és ilyen nem volt? 19f

Figyelt kérdés
tehát arra gondolok, hogy együtt vagyunk elvileg, csókolóztunk is, én átöleltem amire elvileg szükségük van a lányoknak, de ő mégsem ölelt, fogott meg és semmi hasonló, pedig magamhoz húztam és semmi, szerintetek ezt most hova tegyem? azt mondta neki nem jelent sokat egy csúnyaszóval smárolás... de nekem meg igen, és közben most 2 napja hívtam, hogy mivan vele, éle még, vagy gond van, de semmi válasz :S... valaki megfejthetné ezt helyettem... mert én már besokalltam :( talán kevés az ilyen hülye fiú mint én :(... aki tudna szeretni
2011. jún. 15. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarul letojik téged nagy ívben....ha egy csók neki nem jelentett semmit és el is tünik nem jelentkezik akkor csak szórakozás voltál. De ennyiből nehéz ésszerű tanácsot adni, jó lenne tudni az előzményeket meg pár infót róla vagy így rólatok....
2011. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

talán fél?

hány éves? ha fiatalka, és te vagy az 1. pasija, akk lehet, h azért. ha az előző pasija szemét volt vele, és nincs még túl rajta, akk is lehet távolságtartó.

hívd fel mégegyszer, és ha most se reagál, sztem hanyagold.

20/L

2011. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15, lassan 16 éves. am nem az h nem jelent neki semmit, csak azt tartja nem nagy dolog. Előzmény... milyen előzmény? hát beszélgettünk ezen a 4 randin és elsőtől kezdve volt csókolózás mert mondta 1 végén ha akarom akkor megmutatja... majd a többin is volt de egyiken sem ölelt át, sem kézen fogás nincs. nevet meg csók után is mosolyog meg úgy közben is de nem értem... am nem az első vagyok neki, elvileg volt 1 már neki, de már magam sem tudok mit hinni... nem reagál, mi iwiwet használunk vele, nincs annyi gond vele, stb. na de ez mellékes. és így is csak olyan hogy néha visszabüfögök valamit ennek a hülyének had örüljön feeling... de ezt csak utolsó találka után csinálja ha gond is lett vna ott vmi, azóta sem fejtettem meg....
2011. jún. 15. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
meggondolta magát. ennyi idősen ez szerintem a legvalószínűbb... bocsi
2011. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy csók neki egy nagy 0-t jelent, akkor egy magyarázat van: k*rva.

Ne emészd magad miatta.

2011. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is "beállok a sorba", vagy próbáld kiélezni a testi örömökre a dolgot, és ne vigyél bele érzelmeket, lehet csak az kell neki...(ha több kellene, nem hinném, hogy így viselkedne, ezt azért lássuk be). Ha meg arra se vevő, akkor felejtős a dolog. (persze ebből ez jön le, hogy nem szerelmes, és nem is kér a szerelemből, de nem tudom, ha más nem, kérdezz rá, hogy akkor ő mit vár ettől a "randizgatástól".
2011. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom te is hozzád képest a kislányokra buksz...miért nem a saját korosztályod sunázod?

Elveszed a jó csajokat a velük egykorú srácoktól, mert béna vagy egy veled egykorú csajjal kikezdeni -.-

Szánalmas vagy...

2011. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!