Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedjek ha egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek ha egyszerűen untat az ismerkedés és türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lenne türelmem kivárni mire kialakul egy kapcsolat, de tudom, hogy ez így hülyeség, mert normális kapcsolathoz jól meg kell ismerni a másikat. Nem normálisnak meg nincs értelme...

Tiszta kínszenvedésnek és időhúzásnak tűnik az ismerkedés, pedig nem kéne, hogy az legyen! Az alatt az idő alatt amíg ismerkedünk addig is szerethetnénk, boldogíthatnánk egymást, de ez általában nem így működik.

Hogyan legyek türelmesebb? Hogyan találjak valakit akit nem kínlódás megismerni?


2011. jún. 16. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
á öreg, én is ugyan így vagyok vele, halálra untat h kivel mit csinált, mit hallgat, mit szeret és ilyen baromságok...
2011. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érdekel valaki akkor egyáltalán nem untat. Ezt hidd el nekem
2011. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van :s

Lány vagyok, és néha már falra mászok a hülye blablától :s

2011. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne is mondjátok, az ismerkedéstől lassan hülyét kapok. Néha legszívesebben úgy átugornám ezt a részét.
2011. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy vagyok vele...általában. De azt szoktam csinálni, hogy tökre közvetlen vagyok és nem olyan dolgokról beszélek a másikkal, hogy nah most mit szeret, melyik a kedvenc szine, meg ilyen marhaságok, hanem egyből a közepébe, mintha már hónapok óta együtt lennék, személyes dolgokról, stb. Igy ő is inkább azt érzi, hogy megbizok benne, a részletek meg úgyis kiderülnek időközben, meg ha figyelsz rá.
2011. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Öreg azért nem vagyok, még csak 20. :) Egyből személyes beszélgetés az jó dolog, igaz nem mindenkivel lehet és azért érthető ha valaki nem szívesen adja ki magát egyből egy idegennek. Azért nagyon jó dolog lenne, mert én is átugornám sokszor az ismerkedős részét, nem egyből szexre gondolok...

Amúgy lány vagyok.

2011. jún. 16. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!