Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MKs kérdése:

Hogyan haggyam el pasim?

Figyelt kérdés
Nem toom ot elhagyni mert szeretem, de viszont tisztába vagyok vele h az egyetlen megoldás! Most mit tegyek! létszi gyors válaszokat mert mindjárt ittt van!
2011. jún. 16. 20:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki öszintén h miért jutottál erre a döntésre ez a legtisztább...bár ha szereted akk miért akarod elhagyni??
2011. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 napietus ***** válasza:
egyszerűen és egyenesen. ne magyarázkodj, csak belbonyolódsz. röviden és szabatosan mondd el, miért döntöttél így, és tarts ki a döntésed mellett.
2011. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
De jól át gondoltad, biztos, hogy ezt akarod? Igen, tarts ki a döntésed mellett, ne hezitálj majd ott ha esetleg megpróbálja magát visszakönyörögni. Mondd el neki őszintén, hogy miért is döntöttél így.
2011. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Szia koszi a kommentot oszintén akarom csak nem toom hol kezdjem! hát az a helyzet h tobb mint 3éves kapcs. én kicsit idosebb vagyok fél évvel. most mindketten 18.

o haverokkal eljár o¨mondja meg mikor jon és mikor megy mégse jon idobe orákat késik és hamarabb is megy! és azt mondja h szeret. de én már nem érzem. és hát 18 évesen nemá h otthon uljek miatta am ma is 20:00 ra kellett vna jonnie és még most sincs itt. :( mert a haverja fontosabb.

2011. jún. 16. 20:14
 5/41 A kérdező kommentje:
Idokozben koszi a tobbieknek is!!!
2011. jún. 16. 20:15
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a francba.Legyél vele őszinte és indokold meg a dolgokat és ennyi.Nekem most volt szülinapom a napokba,és a párom miattam,azaz a szülinapom miatt szabit vett ki hogy velem lehessen
2011. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

jó neked! :D

orulok h legalább vannak még ilyenek is!

csak hát 3 év után nehéz kidobni csak ugy!

2011. jún. 16. 20:18
 8/41 anonim ***** válasza:
Első vok.Akk tényleg szakíts vele..nálam is ez volt a helyzet..megígérte h 9re jön és beesett fél 11kor,meg v h megígérte h jön és elaludt persze engem elfelejtett tájékoztatni és én meg vártam..ugyh mondd meg neki az igazat és tényleg tartsd magad a döntésedhez
2011. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
épp ugyanez mindig elalszik v a haverok a fontosak és nem én! most pl megérteném h a haverjával van ugyanis elvágta a kezét és kórházba kellett kísérni dehát már igy is tele volt a pohár!
2011. jún. 16. 20:23
 10/41 anonim ***** válasza:
mondom én is emiatt sokalltam be mert ugy vtam vele h ha szeret akk nem tesz ilyeneket..meg sokszor megígérte h talizunk és erre elment a havrjaihoz pokerozni ,meg megígérte h felhív v visszahív és "elfeljette".de többször szóvá tettem de semmi változást nem tapasztaltam és szakítottunk.
2011. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!