Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy ne? Nagyon féltem a barátságunkat.

Figyelt kérdés

Kezdem ott hogy én vagyok a fiú, a lány 16 éves én 17.

Mostanában nagyon sokat beszélgetünk facebookon, sms-ezünk, stb.

Egyre több közös témánk van, aminek én nagyon örülök. Sikerült kiszednem a szavaiból, hogy a legjobb barátai közé tartozok... Amikor megismertem, akkor csak egy átlagos lányként tekintettem rá, ám most már számomra több, mint egy barát. Félek, mert van egy 29 éves hapsi, akit szeret és ő is szereti. Attól félek leginkább, hogy ha nemet mond, akkor a 1,5éve épülő barátság el kezd bomladozni, amit nagyon nem szeretnék.


2011. jún. 16. 21:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, hogy tényleg a legjobb barátok vagyunk.
2011. jún. 16. 21:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez nálunk az eset....

A fiú belém esett,én pedig nem szeretem őt de ovis korunk óta barátok vagyunk/voltunk...napok óta nem beszél velem,mióta megmondtam neki hogy én nem akarok tőle semmit!

Nekem jobb volt hogy elmondta,így még barátok maradhatunk ha lecsendesül a téma,mert én nem haragszom rá az érzéseivel nem tud mit kezdeni,az hogy ő haragszik rám mert nemet mondtam az már az ő baja...Bár remélem nem haragszik rám,mert én azért a barátságot megtartanám:)

2011. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na én a NEMtől félek
2011. jún. 16. 21:57
 4/5 Lord Sad and Bad ***** válasza:
Abból amit leírtál túl sok esélyed nincs,de am mit csinál a 16 éves lány meg a 29 éves hapsi együtt?
2011. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy az utóbbi időben tényleg, amikor együtt vagyunk, akkor maximálisan kihasználjuk, hogy együtt vagyunk, és rengeteget beszélünk... több puszit is adtam neki. És többször is küldtünk már egymásnak szivet. Mindig azt mondja, nekem, hogy ő nem fog a fiúk után rohangálni... a fiú feladata a lány elcsábítása, amivel egyet értek.

Utolsó: nem tudom, de nagyon odavannak egymásért.

2011. jún. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!