Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helytelen dolog a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytelen dolog a barátnőm után kémkedni?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőm gépére egy kémprogramot teszek fel, ami elküldi nekem, hogy miket irkál másoknak az szerintetek helytelen? Ilyes félét: [link]

Elvégre nem kéne, hogy titkaink legyenek egymás előtt.


2011. jún. 17. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha ezt előre közlöd vele, és megengedi, akkor rendben van. Egyébként nem.
2011. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Tipp:

- Telepítés után töröld a GreenWay.exe-t, még a lomtárból is, hogy inkognitóban maradhass.

- Ne használd a programot az ismerőseid megfigyelésére.



2.at ajánlom figyelmedbe:D

2011. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Programozó vagyok és még sosem fordult meg az eszemben, hogy ilyet csináljak, nem nagyon titkolóztunk. Ha meg konkrét oka van amiért fel akarod rakni akkor inkább beszéld meg vele.
2011. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Panda Péter ***** válasza:
100%
nemcsak, hogy helytelen, de tudtommal még törvénytelen is. ha nem bízol benne, annak két oka lehet: nem érdemli meg a bizalmad (akkor ki kell dobni még most) vagy pedig te vagy egy bizalmatlan ember, ő pedig semmivel nem szolgál rá a gyanakvásodra, ebben az esetben előbb-utóbb ő fog faképnél hagyni téged.
2011. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Amíg nem tart ott a számtech, hogy gépen keresztül lehessen szexelni szerintem erre ok nincs xD
2011. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ha ezt előre közlöd vele, és megengedi, akkor rendben van"



..-te figyeljmár,egy kémprogramot fogok rakni a gépedre,jó?


XDDDDDDDDD

2011. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 napietus ***** válasza:
helytelen, etikátlan és a tetejébe még törvénytelen is. én dobnálak, és még fel is jelentenélek pedagógiai célzattal, hogy kicsit rángassanak már meg ezért, és megtanuld, mit szabad és mit nem.
2011. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon helytelen! Ha nem bízol benne akkor inkább beszélgess vele, mondd el neki, hogy mi a probléma és talán megtudjátok beszéli vagy dobd ki. De ilyen programokra semmi szükség.
2011. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megértem a srác aggodalmát,mert szinte mindenki e-mail-en bukik le manapság...
2011. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!