Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm, de azt tervezget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de azt tervezgeti egy lány akivel régen összejöttem hogy el fogunk menni valahová! Helytelen lenne igent mondanom erre ugye? 17F

Figyelt kérdés
Van barátnőm 3 hónapja és nagyon szeretem őt! Sosem csalnám meg! A történet az, hogy egy olyan lány akivel majdnem összejöttem (akkor úgy döntött a lány, inkább mégsem), elkezdtünk megint gyakran beszélgetni és felvetette, hogy mi lenne ha bepótolnánk az elmaradt alkalmat és elmennénk közösen valahová! Mondtam már neki egyébként hogy van barátnőm. Tulajdonképpen minden adott ahhoz hogy elmenjünk a lánnyal. Már csak egy "igent" kellene válaszolnom az egészre. Szerintetek helytelen lenne elmennem azzal a másik lánnyal?
2011. jan. 13. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nemtudom:/:/

énnekem bűntudatom lenne ha csak úgy elmennék valakivel úgy hogy nem tud rólla:/:/

én inkább mindíg mondom neki és akkor nincs belőlle baj és ha úgy érzi hogy ez nem okés akkor vagy megbeszélem vele hogy nem kell aggódni vagy pedig nem megyek el

kb ezeket szoktam csinállni de én ismerem a bnőmet és tudom milyen de a tiédet nem és nem tudom hogy hogyan reagállna:/:/

2011. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezen gondolkozol, akkor nem is szereted a baratnod! Miert mennel el vele, ha nem akarsz tole semmit??
2011. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

21:57


IGAZAD VAN! Holnap első dolgom, hogy AZONNAL "nemet" fogok mondani neki! Imádom a barátnőm és ezért, mert nem szeretnék attól a lánytól semmit, nem is fogok találkozni vele. Nekem egy lányra kell nagyon fókuszálnom, s az pedig a csajom!

2011. jan. 13. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ha tudod hogy az a másik nyomul, főleg h lekakilja h van barátnőd, és nem tartja tiszteletben az érzéseidet, egyszóval be akar kavarni, azt akarja h elhagyd, vagy csak titkos laza kapcsit akar, akkoris mond nemet

apa büszke rád :)

2011. jan. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lemondtam a találkozó lehetőségét a lánnyal. :) Szó sem lehet róla, hogy a baránőm háta mögött elsunnyogva találkozgassak "baráti célokból" egy másik lánnyal. Világossá tettem a másik lány számára hogy a barátságára vevő vagyok de nem fogom otthagyni a barátnőm miatta. :) Természetesen rosszúl esett neki és nehezen tudta csak elfogadni, de akkor kellett volna velem összejönni amikor még nem jöttem össze a ejelenlegi csajommal, de most már túl késő...
2011. jan. 14. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!