Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolhat? (Lejebb kifejtve)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhat? (Lejebb kifejtve)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már hosszabb ideje legjobb barátok vagyunk. Hangsúlyozom, igen, csak barátok, akik ilyen értelemben nagyon közel állnak egymáshoz, mindenfélét megosztanak egymással. Még a szerelmi ügyeket is... A közelmúltban lett vége a kapcsolatomnak és egészen azóta eláraszt a megjegyzéseivel. Persze, ilyenek már voltak, hogy szerinte helyes csaj vagyok meg szép, de most már arról beszél, hogy neki pont egy ilyen lány kellene, mint én, hogy nem is érti a fiút, aki itt hagyott, mert szerinte az ideális társ én vagyok. Most akkor mire gondolhat? Ugye nem tetszem neki? Szerintetek?
2011. okt. 19. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szeret. Sajnálom szegény srácot... :/
2011. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. okt. 19. 17:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én csak azért nem akarom, hogy belém szeressen vagy valami, mert már tényleg nagyon régóta vagyunk ilyen jó kapcsolatban, és ha rosszul végződne a dolog egy nagyon régi és értékes barátság menne kárba...:/
2011. okt. 19. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért, mert szerelmes beléd, de te nem viszonzod...
2011. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont az a lényege, hogy oda van érted! Most már mindegy, hogy jóban vagy-e vele, mert ha viszonzod és rosszul sül el, akkor ennek lőttek, de ha nem viszonzod, akkor meg szar érzés lesz neki és egy idő után azért nem lesztek jóban. Ha tényleg csak azért nem akarod, mert félsz, hogy elromlik a barátság, akkor hajrá.
2011. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Furcsa, most éppen velem is ez van, tetszik egy lány barátom és elmondtam neki, azóta eléggé haragszik... :(
2012. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!