Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban élők (2-5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban élők (2-5 évesek) hánszor beszéltek telefonon egy nap? ( akkor ha minden este találkoztok)

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hmm exemmel minden nap találkoztam és minden nap sms eztünk is.mostanival is komyol a kapcsink még csak 1éves,de az :D és minden nap telefonálunk(ö külföldön én mo-on)
2011. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
82%

mi 2 éve vagyunk házasok, 6 éve együtt. amíg nem éltünk együtt szinte minden nap beszéltünk telefonon, amióta együtt élünk, akkor, ha valami fontos dolog van, hiszen este úgyis találkozunk :) tehát van, hogy egy nap többször is, ha éppen olyan dolog van, van, hogy napokig egyszer sem.


29/N

2011. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barbi vagyok, 4 éves, és nincs telefonom.
2011. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, mennyire fontos mondandónk van. Sms váltás akkor is van, ha nem történt semmi különös aznap.
2011. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel együtt élünk ezért csak akkor hívjuk egymást, ha van valami, meg néha-néha sms-ezünk. De nem minden nap. Őszintén szólva engem idegesítene, ha állandóan hívogatna napi többször is, hamar üldözési mániám lenne tőle. De szerencsére nincs ilyen. És én olyan típus vagyok hogy főleg ha együtt élek valakivel, akkor szükségem van arra a kis külön töltött időre amíg a munkahelyemen vagyok, vásárolok, vagy a barátaimmal találkozom. Így jobban tudom értékelni azt amikor együtt vagyunk, mert nem érzem úgy, hogy akkor is ott van amikor nincs. Na értitek...
2011. jún. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden este találkozunk. Ha van valami fontos napközben, akkor hívjuk egymást. Meg néha 1-2x csak azért h halljuk a másik hangját, de ez nem mindennapos
2011. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi majdnem 4 éve vagyunk együtt, most fogunk összeköltözni. Eddig is majdnem minden nap találkoztunk, bár nem mindig este.

Míg nem beszéltünk ingyen, addig napi 1-2 sms volt és skype. 1,5 éve ingyen telefonálunk, azóta minden reggel felhívjuk egymást, hogy hogy aludt a másik és szép napot kívánunk, és minden lefekvéskor jó éjszakát... Ezen kívül ha valami érdekes történik velünk napközben, akkor is szoktunk telefonálni a másiknak, de volt már olyan is, hogy azzal hívott fel a barátom, hogy milyen finomat evett, vagy vicceset látott, vagy csak amiatt, hogy hiányzom neki... Ha aznap épp valami fontos esemény van, előtte és utána is szoktunk telefonálni, hogy sok szerencsét kívánjunk, majd elmeséljük/ megkérdezzük mi volt...

Ha pedig nem találkozunk egy nap, akkor ezeken kívül minimum egy órán át mesélünk a másiknak, hogy milyen napunk volt... A tesóm amúgy rendszeresen kiröhög, ha hallja, hogy "gügyögök" a telefonba, és a barátomra is többször rászólt már a bátyja, hogy ne "gügyögjön", hanem normálisan beszéljen :D Nálunk ez így alakult, mivel ha találkozunk is, akkor se tudunk túl sokat együtt lenni- legalább a másik hangját hallhassuk. Engem egyáltalán nem zavar ennyi telefonálás, már nem lennék meg nélküle, és tudom, hogy a barátom sem (ha fél napja nem beszéltünk, akkor már Ő is hív, hogy mi újság velem, merre járok stb). Szerencsére nemsoká hétköznap együtt lakunk majd, így a mindennapos mesélés és 'jóéjt hívás' elmarad :)

20/L

2011. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Mi több mint 4 és fél éve vagyunk együtt. Ingyen beszélünk ugyhogy sokszor hívjuk egymást egy nap. Együtt is élünk. Ő elöbb elmegy dolgozni ugyhogy ha én felkelek egyből hívom. Aztán amikor ő odaért a munkahelyre, utánna már csak ebéd szünetben. néha délután még egyszer. meg amikor haza ér a melóból. :) Szóval sokszor:)
2011. aug. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak fontos dolgokban hívjuk egymást. amugymeg Este ugyis megbeszélünk mindent.
2011. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha minden nap talkálkozunk akkor egyszer de nem szabad minden nap találkozni,még akkor sem, ha úgy érzitek nem tudtok betelni egymással... mert félő megunjátok egymást....
2011. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!