Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság +szerető. Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság +szerető. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
szeretek egy nőt.ő házasságban él 21 éve.akivel van azzal már nem szeretik egymást,legalábbis nincs már szerelem.én egy éve ismerem ,nagyon szeretem őt,és ő is engem.igaz titokban együtt is vagyunk.
2011. jún. 18. 18:14
 1/8 WhiteLabel ***** válasza:
100%
Gratulálok, örül mindenki, de minek írtad ezt ide le?
2011. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szerető mint a család felrobbantása. Bár akkor már úgy fer ha nyílt házasság. Nem hiszek a válásban ez van.
2011. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nincs véleményem, leszarom. A nő egy számító k., ha annyi sincs benne, hogy legalább elváljon, te meg egy idióta kis majom vagy, akit kénye kedve szerint rángat:D Jé, úgy látszik, mégis van véleményem. De amúgy nem gáz a helyzet annyira, ahogy elnézem, megérdemlitek egymást.
2011. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Egy idő után fel fog téged őrölni a dolog, anélkül, hogy észrevennéd. Én is voltam már szerető, aztán amikor ők költöztek, egy hónapig csak bőgtem, remegett a kezem, nagyon megszívtam.

A házasság két emberből áll, ez van.

2011. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:
még mindig inkább, mint hogy elváljon miattad, mivel ha nem is szerelmes a férjébe már, de boldog az élete. Neked azt javaslom, hogy kezeld a helyén ezt a dolgot, ne éld bele magad. tart, ameddig tart és kész. ja, és ne bukjatok le, mert abból Te fogsz szarabbul kijönni az biztos. én férjem is mondta, hogy ha megcsalnám, akkor sem tudna meggyűlölni, és nem válna el tőlem, ha megbántam, de a pasit lelőné és elásná az erdőben.
2011. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak a gyereke miatt nem válik,amugy megtenné.
2011. jún. 18. 21:58
 7/8 napietus ***** válasza:

najó, ezt meg ne edd :) nézd, én szerelmes vagyok a férjembe, ennek ellenére bele tudom képzelni magam annak az asszonynak a helyzetébe. nincs gyerekem, mégsem válnék el. hogy miért? mert apám azt mondta nekem, ne keverjem össze életem legboldogabb óráját a boldog élettel, mert nagyon nem ugyanaz. ha tegyük fel a férjembe már nem lennék szerelmes, akkor is sok minden maradna még ami ideköt. az egész élet. szeretem az életem, így, ahogy van, nem adnám fel senkiért. lehet, hogy a szeretőd is így érez, de ezt annyira bonyolult így elmondani, szerintem nem is érted, ezért egyszerűbb azt mondani, hogy a gyerek miatt.


de nem baj. jó ez így. de fogadd meg, amit fentebb írtam.

2011. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem vetlek meg érte, de tényleg fogd fel úgy, hogy tart ameddig tart. Tudni kéne ahhoz az ő helyzetét otthon, hogy igazi véleményt alkossak. Pl. sexel a férjével? ha igen, akkor nekem (én nő vok) nem kéne. Ha nincs érzelem,sem sex, akkor diszkrécióval, mehet az ilyesmi. Hiszen tényleg az ember ennyit időt meggondolja,hogy eldobja-e egy kalandért, mert bocs, nem lehet tudni,hogy belőled kaland lesz-e vagy komoly kapcsolat.
2011. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!