Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűrűt akar, nem házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrűt akar, nem házasság céljából. Mi a véleményetek a story-ról?

Figyelt kérdés

A barátommal most leszünk fél éve együtt, Ő (!!!) régebben is mondta hogy gyűrűt vesz nekem. Meglepődtem ugyan akkor is, de nem agyaltam rajta ,és tegnap este azt mondta: vegyünk egymásnak gyűrűt!! :O :D

Persze nem a házasságra gondol, tudom, hisz fiatalok vagyunk, de egy jelkép lenne, hogy összetartozunk, komolyan gondoljuk. Jelképnek megfelelne az ezüst??

Nagyon jó a kapcsolatunk, rám mer bízni bármit (ruhavásárlás, bevásárlás, időpontkérés, takarítás stb.) Persze fordítva is megvan a dolog :) Szeretjük egymást. Nem mondom ,hogy nincs nézeteltérés (szerintem minden kapcsolatban van néha), de ez nagyon ritka, és mindig megbeszéljük személyesen, higgadtan, belátjuk ha baklövést követtünk el.

A barátom annak ellenére hogy nincs 'ráírva' romantikus és én is :)

Szeretjük meglepni egymást, és mivel ugye nem akarok valami nagyon csicsás gyűrűt, hanem egy kicsit vagányabbat, mert hát csak fiú :D, egy vékonyabb ezüstre gondoltam amibe esetleg van fekete kő. Szerintetek? Milyen fiús gyűrűt tudnátok még ajánlani?


Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat!!!!!


2010. ápr. 28. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehet sima ezüst is ilyen non figuratív formával - egy sima fiús mintás gyűrű megteszi - nekem kifejezetten nem tetszik amibe egy fekete kő van, az ilyen pecsétgyűrű jellegűeket.

Én anno exemnek Colorabóból rendetem egy egyedi pillangós gyűrűt :)

Jajj de megbántam hogy ezt az ötletem rá pazaroltam :D

Írj ide ha érdekel a dolog, tudok adni egy webcímet - eléggé olcsók és nagyon szépen dolgoznak :)

1250Ft ért szállítják le

22F

2010. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Persze írhattok még :)

Igen, érdekelne a webcím :)

Hát én egy ilyet láttam amire gondoltam: [link]

2010. ápr. 28. 10:24
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt együtt kellene megvennetek, bementek szépen az ékszerüzletbe, és kértek páros ezüst gyűrűket. Rengeteget csinálnak, mondjuk nekem a fekete köves nem tetszik, de van szép, olyan ami unisex, tehát egyforma gyűrűtök lehetne :) Ezek szépen egymás mellé fel vannak sorakoztatva, teljesen ugyanolyanok, így méret is biztosan lenne belőle. Nekem is volt az exemmel, de megbántam, hogy pont vele :D
2010. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:D értelek

Ő azt mondta: szeretné ha én választanék neki, kíváncsi milyet kap tőlem :)

De még rákérdezek hogy mi lenne ha együtt vennénk, mert szerintem olcsóbb is lehet a kettő együtt mint kettő külön-külön... :D

2010. ápr. 28. 10:31
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez a link egy kicsit lányos :)

Attől sztem ez is jobb

[link]


De ami nekem tetszik pl az:

[link] itt több is megtalálható

Nézz szét az oldalon sztem, De ne csak a magyar választékból, hanem az USA-s ból is, olcsó, nagyon jó minőségű

22F

2010. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk, hogy olcsóbb, azt nem hiszem, mert olyan mintha akármilyen 2 gyűrűt vennétek, mert ez mégsem igazán páros gyűrű, hanem egyforma gyűrűk, amikből van 7-8 méret :)

Én mondjuk csak a méret miatt mondtam, hogy jobb lenne együtt, de ha tudod az övét, akkor akár te is kiválaszthatod :) Így meglepi lesz neki :)

2010. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]

Ez is jó :)

Meg ez

[link]

Valami ilyesmi mintás ezüstöt kaptam exemtől - Amikor szakítottunk odaadtam az utcán egy random embernek :)

Szerintem érdemes itt szétnéznetek - te is meg ő is találhattok kedvetekre velót

Remélem tudtam segíteni

22F

2010. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Megnéztem a linket, szépek:) valami ilyesmi szerintem is jó lenne :)



Az olcsóbbra azért gondoltam mert láttam mostanában akciókat a páros gyűrűkre pár üzletben a környéken, hogy a másik gyűrű féláron van.

Igen, tudom a méretet :)

2010. ápr. 28. 10:40
 9/16 anonim ***** válasza:

Oh megvan Ezt vettem exemnek annó :))

[link]

22F

2010. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
azta :D:O Nagyon szép gyűrű :) Sajnálom hogy megbántad :\
2010. ápr. 28. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!