Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem becsülnek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülnek meg a férfiak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és még soha nem volt kapcsolatom. Voltak belém szerelmesek többen, de én nem voltam velük együtt csak azért, hogy ne legyek egyedül, pedig nagyon könnyű lett volna, de nem szerettem őket.

2szer voltam szerelmes.

Az első 2,5 évig tartott, végig kihasznált testileg, érzelmileg, főztem-mostam rá stb, de ő megalázott, bántott stb. persze az én hibám volt, hisz miért hagytam, de szerettem, és reméltem, hogy megváltozik, mert voltak jó időszakok is.

A másik rövidebb volt, sokáig nagyon nyomult, körberajongott, de én annyira féltem, hogy először nem mertem kimutatni, hogy mennnyire kell nekem. Aztán miután megkapott, már nem érdeketem tovább.


Mind a 2 férfit igazából bálványoztam, rajongtam értük, felnéztem rájuk. Nem értékelték.

Nem, nem vagyok mazoista, nem az kell, hogy bántsanak. Bárki más mer egy rossz szót szólni hozzám, megnézheti magát. De őket kettejüet annnyira szerettem, hogy elviseltem azt, amit senki mástól nem tűrtem volna. Büszke vagyok, akaratos és erős. Olyan férfi kell, aki erősebb mint én, azt aztán bálványozom, ő meg nem becsüli meg.


Mi a baj velem?


2011. jún. 19. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, h csak a külsőre mész. A jóképű férfiak között kevés olyat találsz, aki tényleg megbecsülne, mivel ők bármikor találnak maguknak másik csajt. Lehet h akiket visszautasítottál, azokkal boldogabb lettél volna, ha nem zavart volna, h nem néznek ki elég jól.
2011. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 józsibarát ***** válasza:
100%

Elsőnél a pont.

Ha rosszabb vagy nála, miért becsülne?

2011. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez egyátalán nem igaz, a legkevésbé sem. A 2 akit szerettem, külsőre először nem is tetszett, aztán meg már nagyon. egyáltalán nem igaz, hogy csak a külsőre megyek.
2011. jún. 19. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Leírtad mi a baj:

"reméltem, hogy megváltozik"

"Mind a 2 férfit igazából bálványoztam, rajongtam értük, felnéztem rájuk."


Naa ez az ego működése. Nézzük meg fordítva:

Ha valaki "istenít", tetszik ugyan a dolog egy ideig, de miért is akarnál egy "alacsonyabb rendűvel" lenni?

Tehát ez hosszútávon nem működik.

Olyan férfit keress, akinek a társa lehetsz és ő is neked.

Ha megalázkodsz, ne csodálkozz rajta hogy megaláznak.

És ne várd az ellenkezőjét. Az univerzumunk így működik, és nem fordítva.


Itt a GyK-n így lehet gyorsan összefoglalni az esetedet.

:)

31F

2011. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

engem is kihasznált az összes srác

sőt a "komoly"-két éves kapcsolataim-ban is megcsaltak!

míg nem egyszer csak jött egy srác, aki kezelésbe vett.

azt mondta kihívás vagyok neki, hogy megváltoztasson.

nem lehetek szőke, nem lehetek túl csinos, kihívó, hanem SZOLID és a viselkedésembe is beleszólt, hogy ne beszéljek, meg csicseregjek sokat olyanokkal, akiket először látok, stb stb

és ő így akar engem nem megcsalni, hanem ELVENNI :)

2011. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!