Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vészeljem át, ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át, ezt a pár hónapot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nektek nem nagy probléma, de nekem az. A barátom most ment el, elutazik 2és fél hónapra. már most sírógörcseim vannak, nemtudom, hogy hogyan vészeljem át ezt az időszakot. nagyon kivagyok bukva, légyszi tanácsokat. Tudom, hogy nézzek filmeket, olvassak foglaljam el magam.. de ezen kívül még vmi?
2011. jún. 19. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is csak ezeket tudom mondani:találkozz a barátnőiddel,olvass könyvet,filmezz stb.

Mást nem nagyon tudsz csinálni sajnos. Nekem 2,5 éven át volt távkapcsolatom, volt hogy egész nyáron együtt voltunk, szinte együtt laktunk, mert tényleg mindig együtt voltunk és nagyon jó volt. Annyira megszoktuk egymást hogy amikor augusztus végén haza kellett jönnöm amikor elindult a vonat sírógörcsöt kaptam. Utánna amíg nem találkoztunk megint (3 hét után) úgy aludtam el szinte minden este hogy sírtam a hiányától. Tudom mit érzel, de sajnos szerintem semmi nem segítene:S

2011. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aludj sokat. Komolyan.
2011. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!