Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A lány melletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Takacsek kérdése:

Mit tegyek? A lány melletem lévő 4es ülésbe ül és 1 férfi se volt a buszon. (16/f)

Figyelt kérdés
Észre vettem hogy a lány egész úton figyelt engem és csak néha nézett máshová (barátnőjével volt) Arra lennék kíváncsi hogy ha ilyen történik velem azt én úgy vegyem, hogy bejövök neki vagy mi? Ilyenkor mit tegyek? és hogy nem gáz-e, ha a barátnőjével van? sajnos nem vagyok 1 nagy csajozó ugyani a suliban állandóan cseszegettek és egyszerűen elment az önbizalmam mindentől Ja meg az ha a csaj szemüvegbe van és nem vagyok biztos benne hogy engem figyel akkor mit tegyek?
2011. szept. 16. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Lehet azért néztek mert hülyén néztél ki XD
2011. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

napszemüveg?

Amúgy lehet h néha azért nézett el, mert látta, hogy te azt hiszed, h őt nézed, miközben nem is.

Na ezt most jól megfogalmaztam :dd

2011. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szamóca.. ***** válasza:

vans degenya vagy most szerencsétlen minden önbizalmát leromboltad:DDD


kérdező: meg kell kérdezni. nem tőlünk. tőle. de azért ne úgy hogy "csááá bejövök-e hee?"

2011. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Szamóca valakinek ebbe is jónak kell lennie :D
2011. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
vans! istenem mekkora ez köcsög vagy. a többieknek köszi
2011. szept. 16. 19:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg tetszettél neki, de lehet hogy nem.
2011. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Solarian ***** válasza:
100%

Hasonló a vonaton. Üres vonat, erre csaj felszáll, körülnéz, és leül a 4 esbe velem szembe. :D


Szólítsd meg!

2011. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azt érezni, hogy miért néz. Te is jól érzed szerintem. :) Az az igazság, hogy szerintem nem a beszéddel kezdődik, hanem a nézelődést szemezést követ, azt meg egy mosolynak kéne, hogy lehessen éreztetni, bizony nem közömbös a másik. Na akkor lehet vmit odaszólni, hogy de lassan haladunk, vagy bármi, ami kézenfekvőnek tűnik, csak nem olyat böffent oda a másik, h nem talizunk valamikor? :D

Lehet öregszem, és ezért a nyugalom, de simán elkezdenék bárkivel beszélgetni... Neked sem kéne aggódni, aki mer, az nyer.

Jaj, ezt még elmesélem.

Héven ültem, balra mellettem kissrácok, veled egykorúak. Túloldalamon szintén ekkora lányok. A fiúk álmodozva nézték a lányokat, a lányok lopva álmodozva nézték a srácokat. Én középen kuncogtam magamban, én átláttam a helyzetet, ők sajnos nem. A srácok leszálltak, a lányoknak lebiggyedt az arca, néztek ki az ablakon, és hát, bebukták. Na, tessék összeszedni magadat! :D

2011. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 vagyok, ez lemaradt. :) Szóval öregszem. :D
2011. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha egy férfi se volt a buszon akk te mi vagy?
2011. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!