Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mit jelent a rosszfiú kifejezés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs mögötte semmi...Nem is kell ezen gondlkodni. Mindenkinek mást.
2011. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt nehéz megfogalmazni. Azt például, hogy nem egy udvarias tipus. Hanem olyan akivel jól érzed magad. Laza és könnyed. Hülyéskedni lehet vele, csinált már pár olyan dolgot az életében amire nem feltétlenül büszke. De nem a bunkó fajtára kell gondolni. Én ezt értem a rosszfiú kifejezés alatt. Nekem ezért a rosszfiúk jönnek be,de ahogy az 1. válaszoló is írta. Mindenkinél mást takar.

Remélem segítettem. Nem tudtam jobban megfogalmazni. Nehéz...:)

2011. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
ez az a szó, amit a tinipics@k használnak, a rémesen gáz, utolsó senkiházi pasijukra, hogy indokolják valahogy a választásukat a világ és maguk előtt. ennyit jelent :)
2011. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Rosszfiú... Hát nem tudom :D Én azokat hívom rosszfiúnak akik nekem tetszenek és ők ezt pontosan tudják és visszaélnek vele. Magyarán mindig tudják mit kell nekem mondani hogy tökéletesen zavarba jöjjek. Képesek kezelni engem. Ezt utálom és szeretem a legjobban a rosszfiúkba :) Kerek perec kimondja mit gondol nem kekszfa*szu xD
2011. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó.ott a pont.beszartam rajtad...xDDDDDDD
2011. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nekem az a rosszfiú aki leüt egy baseball ütövel és megeröszakol egy sikátorban.
2011. jún. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az emberek annyira nincsenek tisztában a fogalmakkal...Rosszfiú...A lányok kb azokra mondják ezt akiknek nem számít semmi komolynak, csak úgy csajozgatnak stb...Közben azok mitől rosszfiúk? Simán kiélik a külsejük által kapott előnyöket.

Szerintem a rosszfiú az, aki nem szépfiú, olyan a stílusa is, esetleg börtönviselt, bűnözik, vagy olyan körökben mozog, esetleg rappel vagy hasonlók...Nem az ilyen kis anyuci apuci kedvencei akik mindent megkapnak...De egy igazi "rosszfiúval" megint nem akarnátok járni, nemde lányok? csak a mondvacsinált "rosszfiúkkal", akik a nőzésben rosszfiúk...

2011. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a ribanc pasik a rosszfiúk.

A bunkó az más tiszta, az még ennél is rosszabb.

26L

2011. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!